Ana Sayfa / Bankalar Genel / 450 TL’ye Varan Promosyon Ödemesi BAŞLADI !!!

450 TL’ye Varan Promosyon Ödemesi BAŞLADI !!!

450 TL’ye Varan Promosyon Ödemesi BAŞLADI !!! 26 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

450 TL’ye Varan Promosyon Ödemesi BAŞLADI !!!

Emeklilere Müjde !!! Halkbank maaşını Halkbank aracılığı ile alan emeklilere promosyon ödemelerine başladı… 1 Mart itibari ile promosyon ödemelerine başlayan Halkbank, her emekliye 450 TL’ye varan promosyon ödemesi gerçekleştirecek… Promosyon ödemesi almak isteyen emekliler, emekli maaşlarını Halkbank‘a taşımaları halinde promosyon imkanından faydalanabilecekler. Mevcut maaşlarını önceden Halkbank aracılığı ile alan emekliler 3 yıl süre ile emekli maaşlarını Halkbank aracılığı ile alacaklarını belirterek promosyon ödemesine hak kazanacaklar…

.

Halkbank kampanya kapsamında 1000 TL altında emekli maaşı alan emeklilere 300 TL, 1000 TL ile 2000 TL arasında maaş alan emeklilere 375 TL ve 2000 TL üzerinde maaş alan emeklilere ise 450 TL promosyon ödemesi gerçekleştirecek…. Promosyon imkanından yararlanmak için 3 yıl boyunca emekli maaşınızı Halkbank’tan almanız gerekiyor. 3 yıl süresince emekli maaşını Halkbank’tan alacağını taahhüt eden ancak bu süre içerisinde maaşını başka bankaya taşıyanların aldıkları promosyon ödemesini bankaya iade etmeleri gerekiyor.

.

Maaşını PTT’den alanlar ya da başka bankalardan alanlar emekli maaşlarını kolayca Halkbank‘a taşıyabilecek ve promosyon ödemesini anında alabilecekler. Emekli maaşını Halkbank‘a taşımak isteyenler kimlikleri ile Halkbank‘a giderek maaşlarını anında taşıyabiliyorlar. Ayrıca tüm emekliler bulundukları ilin SGK müdürlüklerine dilekçe vererek emekli maaşlarını taşıyabilecekleri gibi E-Devlet şifreleri ile www.turkiye.gov.tr üzerinden de maaş alacakları bankayı değiştirebilirler…

.

Halkbank TC Kimlik Numarası’nın son hanesi 0-2 olan emeklilere Mart ayında promosyon ödemesini hesaplarına maaşları ile birlikte yatıracak.. TC Kimlik Numarası’nın son hanesi 4-6 olan emekliler promosyon ödemelerini Nisan ayında maaşları ile birlikte ve TC Kimlik Numarası’nın son hanesi 8 olan emekliler ise promosyon ödemelerini Mayıs ayında maaşları ile birlikte alacaklar..

.

Halkbank Promosyon Ödemeleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler Halkbank şubelerini ziyaret edebilir ya da Emekli Promosyon Ödemeleri hakkında tüm merak ettiklerini site editörlerimize sorabilirler.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :