Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri, Odeabank / 8 TL Taksitle Gelir Belgesiz Anında Kredi

8 TL Taksitle Gelir Belgesiz Anında Kredi

8 TL Taksitle Gelir Belgesiz Anında Kredi 20 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Odeabank Günde 8 TL’den Başlayan Taksitlerle Gelir Belgesiz Anında Kredi kullandıracağını duyurarak dikkatleri üzerine çekti.. Odeabank’ın 2017 Nakit Hazır Kredi Kampanyası ile Günde 8 TL Taksitle 8000 TL Kredi, Günde 10 TL Taksitle 10.000 TL Kredi ya da Günde 25 TL Taksitle 25.000 TL Kredi kullanabiliyorsunuz. Aylık yüzde 1,29 ‘dan başlayan faiz oranları ile Odeabank‘tan 100.000 Lira’ya kadar İhtiyaç Kredisi kullanılabiliyor.

 

2017 yılında da Sadece Kimlik Belgesi ile Gelir Belgesiz Kredi kullandırmaya devam edeceğini duyuran Odeabank, internet üzerinden (internet sitesi, mobil şube, internet şubesi aracılığı ile) ya da SMS ile yapılan kredi başvurularını anında değerlendirerek hiçbir belge talep etmeden kredi kullanabilmenize olanak sağlıyor. Türkiye genelindeki tüm Odeabank şubelerinden de başvurabileceğiniz Odeabank İhtiyaç Kredisi Kampanyası 75 yaşına kadar herkesin başvurularına açık.. İster özel sektörde maaşlı çalışan olun, ister kamu çalışanı olun, ister emekli ya da isterseniz de işyeri sahibi ya da esnaf.. Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi kullanmak için çok fazla sebebiniz var…

 

Odeabank Nakit Hazır Kredi Kampanyası kapsamında kredi notunuz düşük olsa bile kredi kullanabilmeniz mümkün.. Odeabank Kredi Başvurusu yapan kişinin kredi notuna göre faiz oranlarını farklılaştırarak kredi kullandırıyor. Kredi notu düşük olanlara daha yüksek faiz oranları ile de olsa kredi onayı veren Odeabank, kampanya kapsamında yüz bin Lira’ya kadar kredi kullandırıyor..

 

Odeabank’ın 2017’ye Özel Nakit Hazır Kredi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Odeabank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm Odeabank Kredileri hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz