Ana Sayfa / Advantage / Advantage kart 75 TL hediye 10-31 Ocak 2017

Advantage kart 75 TL hediye 10-31 Ocak 2017

Advantage kart 75 TL hediye 10-31 Ocak 2017 52 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Hsbc Advantage sahipleri bu ay 10-31 Ocak 2017 tarihleri arasında farklı günlerde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişte 5 TL olmak üzere toplamda 75 TL değerinde nakit puan hediye edilecektir. Kampanyada sektör ve üye iş yeri kısıtlaması yoktur.

Kampanyaya katılmak için banka sistemindeki kayıtlı telefondan HEDİYE yazarak 4477’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.

Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 100 TL ve üzeri harcama yapması gerekmektedir.
Yurt içi ve yurt dışı işlemleri kampanya kapsamındadır.

Ek kart ile yapılacak harcamalar asıl kart hamiline dahil edilecektir.
SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 7 Şubat tarihinde yüklenecek, 17 Şubat 23:59’a kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan NakitPuan’lar 18 Şubat tarihinde silinecektir.

NakitPuan transferi kullanım sayılmayacaktır ve kazanılan NakitPuan’lar tatilpuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde tatilpuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır.
Bir müşterinin kazanacağı NakitPuan tutarı 75 TL ile sınırlıdır.

NakitPuan ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.
HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.
HSBC Premier müşterileri kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerine özel düzenlenen kampanya detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112’yi arayabilirsiniz.

Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece biri kampanya kapsamında sayılacaktır.
Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez. HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz