Ana Sayfa / Axess / Axess doğalgaz faturası 3 taksitle ödeme kampanyası

Axess doğalgaz faturası 3 taksitle ödeme kampanyası

Axess doğalgaz faturası 3 taksitle ödeme kampanyası 49 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Axess kredi kartından kış günlerinde bütçenizi ısıtacak harika bir kampanya haberi geldi. Axess ile doğalgaz faturanızı 3 taksitle faizsiz ve ücretsiz olarak ödeyebilirsiniz. Kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar 100 TL ve üzeri ödemelerde geçerlidir. Ödeme öncesinde GAZ yazarak, 4566’ya mesaj gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya, 17 Ekim 2016-31 Mart 2017 tarihleri arasında, doğalgaz kurumlarının veznelerinden veya Akbank Direkt, Akbank Şubeleri ve Akbank Telefon Şubesi’nden yapacağınız tek seferlik ödemeler ile talimatlı olarak yaptığınız 100 TL ve üzeri doğalgaz ödemeleri dahildir.
  • Doğalgaz faturalarınızı 3 taksitte ödemeye başlamak için ilk ödemenizden önce GAZ yazıp 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
  • 3 taksit fırsatından Axess, Wings, Free, Axess Business ve Wings Business asıl ve asıl kartınıza bağlı ek kartlarınız ile yapacağınız ödemelerde faydalanabilirsiniz.
  • SMS tutarı (KDV ve ÖİV dahil); tüm operatör aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
  • Kampanyadan çıkmak için IPTAL GAZ yazıp 4566’ya sms gönderebilirsiniz. SMS gönderilen gün ve sonrasında yapılan ödemeler taksitlendirilmez.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz