Ana Sayfa / Axess / Axess taksitle cep telefonu alma

Axess taksitle cep telefonu alma

Axess taksitle cep telefonu alma 144 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Axess kredi kartınızla tek çekim cep telefonu alışverişi yaparak harcamanızı 12 taksite bölebilirsiniz. aylık %1.84 faiz oranı ile tek çekim ödemenizi taksitlendirebilirsiniz. Cep telefonu veya herhangi bir ürünü tek çekimle alıp internet şubesinden ödemenizi taksitlendirin.

Kampanya Ayrıntıları

 • Axess üye işyeri olsun olmasın, 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi veya çekmiş olduğumuz Nakit Avans’ınızı hesap kesim tarihinden önce,
  • Akbank Direkt İnternet’e giriş yaptıktan sonra Kartlarım > Taksit/Erteleme İste adımından,
  • Akbank Direkt Mobil’e giriş yaptıktan sonra İşlemleri >Taksit/Erteleme İste adımından,
  • 444 25 25 Akbank Telefon Şubesini arayarak taksitlendirebilirsiniz.
 • Peşin alışverişleriniz ve Nakit Avans’ınız için aylık %1,84 Aylık Akdi Faiz Oranı ile 12 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
 • Taksit İste hizmetinden ücret alınmamaktadır.
 • Taksit İste’den sadece TL harcamalarınız için yararlanabilirsiniz.
 • Ekstre borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda , son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş tutar üzerinden gecikme faiz oranı ve tutarı aşan anapara tutarı üzerinden akdi faiz oranı işletilecektir.
 • Taksit İste işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borçların tamamı erken ödenebilir. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz ve diğer maliyet unsurlarına ilişkin indirim yapılır. Erken ödeme için Akbank Şube’leri veya Akbank Telefon Şubesi kanallarından erken/kısmi ödeme işlemine ilişkin ayrıca talimat verilmesi gerekir.
 • Daha önceden taksit yapılmış bir işlem veya Erteleme İste hizmeti ile ertelenmiş bir işlem için Taksit İste yapılamaz.
 • Taksit İste talebinizi 15 gün içinde iptal edebilirsiniz. Bu durumda faiz iade edilir. 15 günden sonra yapılan iptal taleplerinizde kısmi faiz iade edilecektir.
 • Nakit Avans limitinizi Akbank ATM, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi, Akbank Direkt İnternet ve Akbank Şube’lerinden öğrenebilirsiniz.
 • İşlemle ilgili hesaplamalar, işlemin yapıldığı gün ile ilk taksidin yansıdığı hesap özetinin son ödeme tarihi arasında 30 gün olduğu varsayımıyla yapılmaktadır. Bu nedenle, her bir kart için işlemin yapıldığı gün hesaplanan gerçek ödeme tutarlarıyla bu sayfada belirtilen tutarlar arasında küçük farklılıklar olabilir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Talimatlı Fatura ödeme işlemlerine Taksit İste yapılamamaktadır.
 • Alışverişten veya Nakit Avans kullanımından sonra Akbank sistemine kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek SMS’de yer alan kodu 5990’a göndererek alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz. Taksitlendirme işlemi, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından taksitlendirilme bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır. SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Kampanyaya 4566’ya kısa mesaj gönderen tüm operator aboneleri katılabilir.
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz