Axess Taksitlendirme

Axess Taksitlendirme 55 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kredi kartları ülkemizde milyonlarca kişi tarafından kullanılırken her ay çok ciddi ödemeler yapılıyor. Bu ödemeler bazen borçlarının tamamen kapatılması için yeterli olmazken kişiler farklı yollar ile bu borcu tamamen kapatmak istiyorlar. Kapatmadıkları sürece sürekli faiz ödedikleri için kısır bir döngüye giren kişiler kısa süren işlemler ile birlikte yapılandırma yaparak borçlarından kurtuluyorlar.

Kredi kartı borçlarını taksitlendirme yoluna gitmek ödemek için en önemli seçenek olarak görülüyor. Bunun için kişilerin Akbank şubelerine giderek yetkili kişiler ile görüşmesi ya da Akbank Direkt İnternet ile birlikte işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirmesi gerekiyor. Akbank kullanıcılarının hangi banka ya da hangi kredi kartında olursa olsun borçlarını ödeyerek bu borçların tamamını taksitlendiriyor. Bu işlem için kişilerin Axess Kart sahibi olmaları gerekiyor. Sonrasında kişiler diğer kredi kartları borçlarını tamamen kapatarak belirli faizle ile birlikte borçlarını bu karta aktararak taksitlendiriyor.

Banka 200 TL’den 20.000 TL’ye kadar olan borçlar için bu hizmeti verirken genel olarak birçok kişi bu aralığın
içerisinde yer alıyor. Bu sebeple de herhangi bir sorun yaşamıyorlar.

 

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirmenin Diğer Yolları

Bu aşamada kişiler bankalardan çektikleri ihtiyaç kredileri ile de borçlarını yapılandırarak taksitlendirmiş olabilirler. Kredi kartlarına olan toplam borçlarını çıkaran kişiler sonrasında bu miktar kadar bankalara yaptıkları kredi başvuruları ile bu parayı elde ederler. Sonrasında tüm kredi kartlarını kapatan kişiler bunun sonrasında yalnızca bankalara kredi için ödeme yapacaklardır.

Ne Zaman Bu İşlem Yapılmalıdır?

Kişiler kredi kartlarında sürekli olarak faiz ödüyorlarsa ve bir ilerleme kaydedemiyorlarsa bu durum sürekli daha kötüye gidecektir. Bunun yerine bu taksitleri ödeyebilecekleri kadar küçük parçalara bölerek daha yüksek bir bedeli ödemeyi kabul edebilirler.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz