Bahara Merhaba 0 Km Taşıt Kredisi Kampanyası | Kredi Kampanya 
Ana Sayfa / Taşıt Kredileri, Vakıfbank / Bahara Merhaba 0 Km Taşıt Kredisi Kampanyası

Bahara Merhaba 0 Km Taşıt Kredisi Kampanyası

Bahara Merhaba 0 Km Taşıt Kredisi Kampanyası 274 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

vakifbankVakıfbank bahara yeni ve sıfır km otomobilinizle merhaba diyebilmeniz için “Bahara Merhaba 0 Km Otomobil Kredisi” kampanyası düzenlediğini duyurdu. Kampanya kapsamında 60 aya varan vade seçenekleri ile almak istediğiniz sıfır km yeni otomobilinizin bedelinin % 90′ ına kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

.

Vakıfbank, kampanya dahilinde sizler için bir çok geri ödeme seçeneği de sunuyor. 3 ayda bir taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli 3 ayda bir eşit taksitli, Aylık eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli ya da Değişken Taksitli olarak dilediğiniz şekilde kredinizin geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

.

“Bahara Merhaba 0 Km Otomobil Kredisi” için Vakıfbank ayda % 0,78’den başlayan faiz oranları ile kredi kullanmanıza olanak sağlarken kredi kullanabilmeniz için kefil ön şartı da aramıyor. Yani kefilsiz kredi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca kampanya kapsamında kredi kullanmanız halinde hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz da yok… Kampanyada 10.000 Lira kredi kullanmak için 250.-TL+BMSV, 25.000 TL kredi kullanmak için de 262,50.-TL Kredi Tahsis Ücreti ödüyorsunuz.

.

Vakıfbank “Bahara Merhaba 0 Km Otomobil Kredisi” kampanyası hakkında daha detaylı bilgilere Vakıfbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz