Ana Sayfa / Bank Asya, İhtiyaç Kredileri / Bank Asya İhtiyaç Pratik ile Krediniz Hazır

Bank Asya İhtiyaç Pratik ile Krediniz Hazır

Bank Asya İhtiyaç Pratik ile Krediniz Hazır 359 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

bank-asya-ihtiyac-pratikBank Asya katılım bankacılığında oldukça ilgi gören Kuveyt Türk İhtiyaç Kart benzeri yeni ürünü İhtiyaç Pratik Kartı kullanıma sundu. Krediye ihtiyaç duyduğunuz anda gibi istediğiniz alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Bank Asya İhtiyaç Pratik ile tüm alışverişlerinizi önceden belirlemiş olduğunuz taksit sayısına bölebiliyorsunuz.

.

Bank Asya İhtiyaç Pratik Kart alırken dosya masrafı ya da kart ücreti ödemiyorsunuz. Böylece kartınız ile kullanacağınız krediniz için de dosya masrafı ya da başka ek bir ücret ödemiyorsunuz. İhtiyaç Kart ile yapmış olduğunuz alışverişleriniz sadece bankanız ve sizin tarafınızdan önceden belirlenmiş olan taksit adetine uygun kar payı oranları ile bölünüyor… İhtiyaç Kart Katılım Bankacılığına özel olarak tasarlanmış ve faizsiz bankacılık prensipleri doğrultusunda ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

.

Bank Asya İhtiyaç Pratik Başvurusu için ve daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Bank Asya şubesini ziyaret edebilir ya da konu hakkında merak ettiklerinizi konumuz altına yorum yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz