Ana Sayfa / Kobi Esnaf Kredileri / Başvuran Herkese Faizsiz ve 1 Yıl Ödemesiz 50.000 TL Kredi

Başvuran Herkese Faizsiz ve 1 Yıl Ödemesiz 50.000 TL Kredi

Başvuran Herkese Faizsiz ve 1 Yıl Ödemesiz 50.000 TL Kredi 48 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Daha önce KOSGEB tarafından duyurulan ve büyük ilgi gören KOBİ’lere Faizsiz ve ilk yıl ödemesiz elli bin TL’lik kredi çok büyük ilgi görmüş ve kredi başvurusu yapan pek çok esnaf kredi kullanamamıştı. Önceki duyuruda 15 bin kişiye kullandırılacağı duyurulan Faizsiz Krediler için ülke genelinde 230 bin esnaf ve KOBİ kredi için başvuru yapmış ancak bunların ancak 15 bini Faizsiz Kredi‘yi kullanabilmişti.

 

Başbakan Binali Yıldırım KOSGEB’e kredi başvurusu yapıp kredi kullanamayan KOBİ’lerin sesini duydu ve daha önce uygulama kapsamında Faizsiz 50.000 TL Kredi kullananların yanı sıra kredi kullanamayan 230 bin kişiye de aynı şartlarla kredi kullandırılması talimatını verdi.. Bu talimat üzerine bir açıklama yapan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu başkanı Palandöken, şartları uygun olan ve Faizsiz Kredi fırsatından yararlanmak isteyen tüm KOBİ’lere KOSGEB tarafından Faizsiz ve 1 yıl ödemesiz 50.000 TL Kredi kullandırılacağını duyurdu.

 

KOSGEB, uygulama kapsamında KOBİ’lere ilk yıl hiçbir ödeme yapmayacakları sonrasında ise üçer aylık periyotlarla 36 ay taksitle geri ödeyebilecekleri Faizsiz Kredi kullandıracak.. Kredi kullanmak isteyen KOBİ’ler başvurularını KOSGEB’e yapacaklar ve 50 bin TL Kredi kullanacaklar. Kredi için hiçbir faiz ödemeyecek olan KOBİ’lerin toplam geri ödeyecekleri tutar da 50.000 Lira olacak…

 

KOSGEB Faizsiz ve 1 Yıl Ödemesiz 50.000 TL Kredi fırsatı için hemen bir kredi başvurusu yaparak bu mükemmel fırsattan yararlanmanızı öneririz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz