Ana Sayfa / World / Batik giyim world karta özel 150 TL harcamaya 15 TL hediye

Batik giyim world karta özel 150 TL harcamaya 15 TL hediye

Batik giyim world karta özel 150 TL harcamaya 15 TL hediye 30 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

World sahipleri Batik giyim online alışveriş sitesinden 15 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya bu ay 31 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecektir. Üstelik batikte 1 alana 1 bedava ve 7 taksit kolaylığı sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

 • 3-31 Ocak 2017 tarihleri arasında Worldcard ile batik.com’da tek seferde 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlere 15 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanyaya World Business Kartlar ve Debit Kartlar hariç tüm Yapı Kredi Kartları, Albaraka, Anadolu ve Vakıfbank Worldcardlar dahildir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.
 • Her müşteri kampanyadan kampanya süresince 1 kez faydalanabilecektir.
 • Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler ve iade işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyadan kazanılan puanlar 9 Şubat 2017 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 20 Şubat 2017’dir. Yapı Kredi bireysel kredi kartı müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için BATIK yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için BATIK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.
 • Anadolubank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için BATİK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için BATIK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
 • SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,40 TL’dir. GSM operatörleri sms birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptirler.
 • Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir. 3-31 Ocak 2017 tarihleri arasında Worldcard ile batik.com’da tek seferde 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlere 1 alana 1 bedeva kampanyası ile 15 TL Worldpuan hediye edilecektir. 1 alana 1 bedava kampanyasından faydalanabilmeniz için www.batik.com.tr sitesine üye olmanız ve kredi kartınızın ilk 6 hanesinde bulunan numaraları alışveriş sepetinde bulunan “İndirim Kodu Uygula“ alanına girmeniz yeterlidir. 1 alana 1 bedava kampanyasında www.batik.com.tr ‘de yer alan mevcut hediye çekli diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Siparişler için www.batik.com.tr web sitesinde yer alan “Teslimat Şartları” geçerlidir.
 • Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin beden değişimleri ve iadeleri sadece www.batik.com.tr’den gerçekleştirilebilir.
 • Herhangi bir ürün iade edilmek istendiğinde, kampanyadan alınan tüm ürünler iade edilmedikçe, iade işlemi yapılmayacaktır.
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz