Ana Sayfa / Axess / Beymen Axess kart kampanyası %25 indirim

Beymen Axess kart kampanyası %25 indirim

Beymen Axess kart kampanyası %25 indirim 15 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Beymen mağazaları ve internet sitesinden Axess kredi kartınızla yapacağınız 700 TL üzeri alışverişlerde %20, 1500 TL ve üzeri alışverişlerde %25 indirim fırsatı 5 – 10 Nisan 2017 tarihleri arasında sizleri bekliyor. Kampanyada ödemelerinizi 7 taksitle yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Axess’e özel 5 – 10 Nisan 2017 tarihleri arasında Beymen Clublar’da ve beymenclub.com’da yeni sezondan yapacağınız 700 TL ve üzeri alışverişinize %20, 1.500 TL ve üzeri alışverişinize ise %25 indirim sunulmaktadır. BeymenClub.com’dan yapılacak alışverişlerde kampanyadan faydalanmak için AKBANK700 indirim kodunun alışveriş sırasında kullanılması gerekmektedir. Kampanya 2017 İlkbahar/Yaz ürünlerinde geçerlidir. Kampanya indirim yasaklı ürünlerde geçerli değildir. Kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Beymen Club ve www.beymenclub.com’da Axess’e özel 7 aya kadar taksit sunulur.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :