BP bonus kart kampanyası 4×100'e 40 TL hediye 1 Mart – 15 Nisan | Kredi Kampanya 
Ana Sayfa / Bonus / BP bonus kart kampanyası 4×100’e 40 TL hediye 1 Mart – 15 Nisan

BP bonus kart kampanyası 4×100’e 40 TL hediye 1 Mart – 15 Nisan

BP bonus kart kampanyası 4×100’e 40 TL hediye 1 Mart – 15 Nisan 19 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

BP bonus kart kampanyası 4×100’e 40 TL hediye 1 Mart – 15 Nisan

Bonus sahipleri ÜYE BP akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4 adet harcamada 40 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanyaya bonus flaş üzerinden katılabilirsiniz. Sms ile katılımlarda 30 TL bonus hediye edilecek.

Kampanya 1 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında geçerlidir.

Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.

Kazanılan bonus, 20-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 1 Mayıs sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 20-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
Kampanyaya Bonus, Flexi, Money , Paracard, diğer banka Bonus kartları (PTT Bonus hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
Denizbank Bonus Business, TEB Bonus Business, ING Bonus Business , Burgan Bonus Business , Fibabanka Bonus Business ve PTT Bonus dahil değildir.
Miles&Smiles Kredi kartları ,Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olanlar, ilgili tüm kartlarıyla dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “BPBONUS” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus ve PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla BP istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET BPBONUS yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL dir.
Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 40 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.
Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :