Ana Sayfa / CardFinans / Cardfinans markafoni kampanyası 25 TL hediye

Cardfinans markafoni kampanyası 25 TL hediye

Cardfinans markafoni kampanyası 25 TL hediye 13 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Cardfinans markafoni kampanyası 25 TL hediye

Cardfinans sahipleri online moda alışveriş sitesi markafoni.com adresinden yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL değerinde hediye para puan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya Nisan ayı süresince geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için MARKAFONI yazıp, 2273’e gönderin.

Kampanya Ayrıntıları

 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, kampanya boyunca “MARKAFONI” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e  SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.  Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanya katılım sağlanacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • QNB Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak  yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Fix Card “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir.
 • Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
 • Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
  Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 3 Mayıs 2017’de  harcama yapılan karta yüklenecek ve 31 Mayıs 2017 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParaPuanlar 1 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacaktır. Sepet tutarı 200 TL’nin altına düştüğünde ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
  www.markafoni.com ’un kuralları gereği; toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazanamayacaklardır.
 • www.markafoni.com  ’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.markafoni.com ’dan alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında www.markafoni.com ‘dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler  ’un 0850 300 18 47 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :