Ana Sayfa / CardFinans / Cardfinans mtv kampanyası 2-31 Ocak 2017

Cardfinans mtv kampanyası 2-31 Ocak 2017

Cardfinans mtv kampanyası 2-31 Ocak 2017 16 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Cardfinans kredi kartından berbat bir mtv kampanyası haberimiz var. Cardfinans 2-31 Ocak 2017 tarihleri arasında yapacağınız mtv ödemelerini ücretsiz 2 taksite bölecek. Yılın en düşük taksit sayısını duyuran cardfinans bunu kampanya diye duyurmasa daha iyi olurdu.

Not: Ocak 2017 mtv kampanyaları kapsamında gib.gov.tr üzerinden yapılacak tüm ödemeler taksitlendirilecektir. Bu dönemde taksitle eski mtv borçlarınızı ve trafik cezalarınızı ödeyebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

2 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında CardFinans kredi kartınızla www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr,  İnternet/Cep Şubemiz veya QNB Finansbank Şubeleri üzerinden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 2 taksit fırsatı!

İlgili dönem içerisinde tüm tek çekim ödemeler 2 taksite bölünecek olup, tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacaktır.

Ticari sahipleri taksit kampanyasından kart bazında, bireysel sahipleri ise müşteri bazında faydalanır.

İnternet/Cep Şubemiz ve tüm QNB Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödeme yapılabilir. Ancak bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.

Bireysel ve ticari banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit kampanyalarına dahil değildir.

Bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz