Ana Sayfa / DenizBank, Konut Kredileri / Denizbank Konut Kredisi Hakkında Detaylı Bilgiler

Denizbank Konut Kredisi Hakkında Detaylı Bilgiler

Denizbank Konut Kredisi Hakkında Detaylı Bilgiler 338 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

denizbankDenizbank Konut Kredileri hakkında; kredilere başvuru şartları, konut kredisi masrafları, kredi başvurusunda gerekli evraklar, khesaplama, kredi faiz oranı hesaplama gibi Denizbank Konut Kredileri hakkında ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri bu bölümümüzde ele almaya çalışalım.

 

Denizbank Konut Kredisi’ne Nasıl Başvuracaksınız?

 

Denizbank’ın Deniz Mortgege adı ile sunduğu konut kredilerine Denizbank şubelerine uğrayıp, bireysel danışmanlarla tanışarak her türlü bilgiyi alabilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Hangi Mortgage Ürününü Seçeceğime Nasıl Karar Verebilirim?

Sizler Denizbank şubelerine uğradığınızda, şubelerde bulunan bireysel redi taksiti danışmanlar size her türlü yardımda bulunacak, bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Size sorulacak beş kolay soruya vereceğiniz cevaplarla sizin için en uygun mortgage seçeneği belirlenecek ve geri ödemeleri ve masrafları hakkında detaylı bilgiler verilecektir.

 

Denizbank’ta Yararlanabileceğim Kaç Çeşit Mortgage Seçeneği Bulunuyor?

 

Denizbank müşterilerine 3 farklı seçenekte mortgage sunuyor. Bunlar Geleneksel Mortgage, peşin komisyon ödeyerek düşük faiz ödeyebileceğiniz İndirimli Mortgage ve Konut Kredisi transferleri için kullanabileceğiniz Transfer Mortgage seçenekleridir.

 

Denizbank Konut Kredisi (Deniz Mortgage) Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

 

Deniz Mortgage başvurusu için öncelikle bir Denizbank şubesine başvurarak başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formu haricinde başvuru sahibi ve kefilin nüfus cüzdanları yada pasaportlarının asılları gereklidir. Fotokopileri şube tarafından çekilecektir. Ayrıca ikametgah ( son döneme ait elektrik, su, telefon, doğalgaz faturaları da kabul edilir), satın alınacak konutun tapu örneği ve gelir belgesi gereklidir. Başvuru sahibi maaşlı bir çalışan ise; maaş bordrosu veya işverenden alınacak bir yazı ve bu yazıda imzası bulunan kişiye ait imza sirküleri, işveren vergi levhası ve son dört ayda çalışan adına yapılan SSK bildirimleri, SSK Sicil Numarası gereklidir. Başvuru sahibi serbest çalışan ise veya ticaretle uğraşıyorsa; son 3 yıla ait vergi levhası, varsa Esnaf ve Sanaatkarlar Odası Belgesi, işletme defter kayıtları ve son üç yıla ait gelir tabloları gereklidir. Başvuru sahibi kira gelirini bildirmek için vergi beyannamesi sunar ise, ilgili konutun tapu örneği ve kira kontratının örneği istenir. Başvuru sahibi kendi yatırımları için faiz gelirini bildirmek amacıyla vergi beyannamesi sunmuşsa ilgili yatırımların bir listesi alınır.

 

 

:

 

Deniz Mortgage kredisi hesaplamaları için aşağıda vermiş olduğumuz bankanın hesaplama linkini kullanabilirsiniz. Kredi faizleri ve kampanyalar sürekli değişiklikler gösterdiğinden en güvenilir hesaplama aracı bankanın kendi sunmuş olduğu hesaplama aracıdır.

 

Denizbank Kredilerinin Faizlerini Hesaplamak İçin Tıklayınız.

 

 

Denizbank Konut Kredisi (Deniz Mortgage) Faiz Oranları:

 

Denizbank Konut Kredisi yada Denizbank’ın diğer kredilerinin yine bankanın sunmuş olduğu faiz oranları listesini sizler için sunuyoruz. Böylelikle en güncel ve en güvenilir faiz oranlarına kolayca erişebileceksiniz.

 

Denizbank Konut Kredileri Faiz Oranları İçin Tıklayınız.

Denizbank İndirimli Mortgage Faiz Oranları İçin Tıklayınız.

 

 

Denizbank’tan En Fazla Hangi Tutarda Kredi Alabilirim?

 

Denizbank Konut Kredisi kullanırken en fazla ne kadar kredi kullanabileceğinizi ise yine aşağıdaki linkten kolayca öğrenebilirsiniz.

 

Deniz Mortgage’den Kullanabileceğiniz Maksimum Kredi Tutarını Öğrenmek İçin Tıklayınız.

Denizbank :

 

Denizbank’ın güncel kredi kampanyaları hakkında sitemizi takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Çünkü bizler tüm bankaların kredi kampanyalarını sitemizden duyurmak için çaba sarfediyoruz. Sitemiz içerisinde Denizbank Kredi Kampanyalarına ulaşmak için Denizbank Konut Kredileri Kategorimizi yada arama menümüzü kullanabilirsiniz

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :