Ana Sayfa / DenizBank, Konut Kredileri / Emeklilere masrafsız konut kredisi veren bankalar

Emeklilere masrafsız konut kredisi veren bankalar

Emeklilere masrafsız konut kredisi veren bankalar 54 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Henüz ev sahibi olamamış bir çok emeklinin en büyük hayali ev alabilmektir. Emekli maaşı ile ev almak da emeklilerimizi oldukça zorlamaktadır. Ancak bir çok banka, emekliler için özel  sunarak, ev sahibi olmalarına imkanlar sağlamaktadır. Emeklilere masrafsız konut kredisi veren bankalar , düşük faizli kredi veren bankalar hatta faizsiz kredi veren bankalar da bulunmaktadır. Emekliler için en uygun koşullarda kredi veren banka hangisidir? Hemen hemen bütün bankalar emekli müşterileri için özel avantajlar sunuyor. Ev sahibi olmak isteyenler için Denizbank’ ın sunduğu emeklilere özel masrafsız konut kredisi paketinden bahsetmek istiyorum.

Ev almak isteyen emekliler için kolaylıklar sağlayan Denizbank, ödeme kolaylıkları ve uzun vade imkanları ile ev sahibi yapmaya devam ediyor.  Emekli maaşını Denizbank şubelerinden almakta olanlar emeklilere, özel konut kredisi olanağı sağlamaktadır. Denizbank’ ın emeklilere özel sunduğu mortgage kredi paketi ile uzun zamandır ev hayali kurmakta olanlar, özel avantajlar sayesinde evlerini alabilirler.

Denizbank emeklilere özel konut kredisi

Maaşınızı Denizbank’ tan alanlar için oluşturulmuş olan masrafsız morgage paketi en düşük faizlerle verilmektedir. Emekli maaşını Denizbank’ a taşımak isteyenlerin de konut kredisi avantajlarından yararlanması mümkün olacaktır. Konut kredisi kullanmak isteyen emekliler için herhangi bir tahsis ücreti alınmayarak, kredi tamamen masrafsız olarak verilecektir.  Hiçbir dosya masrafı talep edilmeyen konut kredisi için en düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri de sunuluyor. Ödeme olanaklarınıza göre 120 aya kadar vadeler kullanılabilir.

Konut kredisi faiz oranları

Faiz oranları kullanılan vade farkına göre değişiklik gösterir.  Denizbank, konut kredisi için 120 aya varan vade imkanı sağlamaktadır. 24/ 60/ 120 ay vadeler ile kredi kullanılabilir. Vade farkları faiz oranlarında değişiklik oluşmasına sebep olmaktadır. Denizbank, emekli maaşını kendi şubelerinden almakta olanlar için hiçbir tahsis ücreti talep etmeyecektir. Emekli müşteriler konut kredisi için dosya masrafı ödemeden en uygun koşullarla kredi kullanabilecektir. Tabloda da gösterildiği üzere;

24 aylık kredi kullanıldığında faiz oranı % 0,89

60 aylık kredi kullanıldığında faiz oranı % 0,95

120 aylık kredi kullanıldığında ise faiz oranı % 1.12 olarak değişmektedir. Her ay ödenmesi gereken tutar da tabloda ayrıntılı olarak gösterilmektedir.

Konut kredisi hesaplaması nasıl yapılır?

Yukarıdaki tabloda 100.000 TL kredi için ödeme tablosu oluşturulmuştur. Daha fazla tutarlar da krediye ihtiyacı olanlara 150.000 TL için ödeme planı oluşturduk. 150.000 TL konut kredisi için 24 / 60 / 120 ay için ödeme tutarları nasıl olacaktır sizler için hesapladık..

150.000 emeklilere özel konut kredisi için;

24 ay vadeli kredide faiz oranı % 0,89, aylık ödenmesi gereken tutar ise 6.968 TL‘ dir.

60 ay vadeli kredide faiz oranı % 0,95, aylık ödenmesi gereken tutar ise 3.291 TL’ dir.

120 ay vadeli kredide faiz oranı %1.2, aylık ödenmesi gereken tutar ise 2.365 TL olarak değişmektedir.

başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusu için bir takım belgeler getirmeniz istenecektir. Bu belgeleri tamamladıktan sonra kredi başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Aşağıda belirtmiş olduğumuz belgeleriniz ile birlikte Denizbank şubelerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Emekli maaşını Denizbank’ tan almakta ve alacak olanlara özel oluşturulmuş olan konut kredisi paketi için son başvuru tarihi 31 Ocak 2017 dir. Ev almak isteyen emeklilerin belirtilen başvuru tarihine kadar işlemlerini başlatmaları gerekiyor.

Başvuru için gerekli olacak belgeler

  • Kredi başvuru formu,
  • Kimlik belgesi,
  • Aylık alınan maaşı gösteren gelir belgesi,
  • Alınacak olan eve ait tapu belgesi.
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz