Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri, Ziraat Bankası / Emeklilere Müjde !! Tüm Borçlarınızdan Kurtulacaksınız !!

Emeklilere Müjde !! Tüm Borçlarınızdan Kurtulacaksınız !!

Emeklilere Müjde !! Tüm Borçlarınızdan Kurtulacaksınız !! 375 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

ziraatbankasiZiraat Bankası yeni bir kredi kampanyasını duyurdu ve maaşını Ziraat Bankası aracılığı ile alan Emeklilere Tüm Kredi ve Borçlarını ödeme imkanı sağlanacağını açıkladı. Ziraat Bankası’nın “Emeklililere Özel Birleştiren Kredi” adını vermiş olduğu yeni kredi kampanyası kapsamında maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alan emekliler tüm  bankalara ait kredi ve borçlarını ödeyerek Ziraat Bankası’nda toplayabilecekler. Ziraat Bankası’nın uygun faiz oranları ile kullanıma sunduğu Birleştiren Tüketici Kredisi ile emeklilere ödemekte zorluk çektikleri kredi ya da kredi kartı borçlarından, gecikme ve yüksek faiz ödemekten kurtaracak…

 

Kampanya kapsamında Konut Kredisi borcu bulunan emeklileri de unutmayan Ziraat Bankası Birleştiren Konut Kredisi ile Konut Kredisi borcu olanlara da yardımcı olacak. Birleştiren Tüketici Kredisi’nde 90 aya kadar, Birleştiren Konut Kredisi‘nde de 180 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

 

Ziraat Bankası’nın “Uygun Faiz, Uygun Vade; Borçlarını Ziraat’le Öde” sloganı ile duyurduğu Birleştiren hakkında daha ayrıntılı bilgilere Ziraat Bankası şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz