Ana Sayfa / Bankaların Aldığı Ücretler / EnPara Şirketim ile Masraflarınızdan Kurtulun

EnPara Şirketim ile Masraflarınızdan Kurtulun

EnPara Şirketim ile Masraflarınızdan Kurtulun 27 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

EnPara Şirketim ile Masraflarınızdan Kurtulun

Finansbank‘ın dijital banka platformu EnPara Bireysel Bankacılıktaki tecrübelerini kurumsal müşterilerine de sunabilmek için EnPara Şirketim platformunu hayata geçirdi.. EnPara Şirketim ile artık şirketler de EFT, Havale Ücreti ve Hesap İşletim Ücreti ödemeyecek, maaş ödemesinden yüksek faiz oranlarına pek çok avantaj kazanacaklar…

.

EnPara Şirketim Günlük Hesap

.

EnPara Şirketim Günlük hesap ile işletmeler hem günlük ödemelerini ve günlük hesap hareketlerini gerçekleştirebilecekler hem de gün sonunda hesaplarında kalan para için otomatik olarak ve hiçbir işlem yapmadan gecelik faiz kazanabilecekler.

.

EnPara Şirketim Vadesiz Mevduat Hesabı

.

EnPara Şirketim Vadesiz Mevduat Hesabı ile hem TL olarak hem de USD ve EUR cinsinden vadesiz hesaplar açabiliyor, anında ve çok avantajlı fiyatlarla döviz alım ve satımı yapabiliyorsunuz.

.

EnPara Şirketim Vadeli Mevduat Hesabı

.

EnPara Şirketim Vadeli Mevduat Hesabı, TL, EUR ve USD para birimlerinde birikimlerinize faiz kazanabileceğiniz bir hesaptır. Ana para kaybı riski taşımayan ve kesin getiri sağlayan EnPara Şirketim Vadeli Mevduat Hesabı ile paranızı hesaba yatırdığınız günden itibaren kazanmaya başlıyorsunuz. Hesapta kesinlikle hesap işletim ücreti de yok…

.

EnPara Şirketim Altın Hesabı

.

EnPara Şirketim Altın Hesabı ile birikimlerinizi altın olarak değerlendirebileceğiniz bir vadesiz mevduat hesabıdır. İstediğiniz miktardaki paranızı altın olarak bu hesaba yatırabilir, altın fiyatlarındaki artışlardan kar edebilirsiniz. Altın hesabı kesinlikle faiz kazandırmaz, altın fiyatlarına göre TL karşılığında yükselişler ve düşüşler olabilir.

.

EnPara EkPara Hesabı

.

EnPara EkPara Hesabı ile şirketinizin kısa süreli nakit sıkışıklıklarında hızlı ve pratik çözümler üretebilirsiniz. EkPara Hesabı ile şirket hesabınızda para olmasa bile limitiniz oranında nakit çekebilir, ödemelerinizi gerçekleştirebilir (Havale / EFT) ya da fatura ödemesi yapabilirsiniz. Daha sonra paranız geldiğinde EkPara Hesabınızdan kullandığınız tutarı iade eder ve ay sonunda da hesabınıza kullanmış olduğunuz tutar ve vadeye göre tahakkuk edecek faizi ödersiniz.

.

EnPara Şirketim Para Transferi

.

EnPara Şirketim’de para transferi de çok kolay.. Enpara Şirketim 3 yıl boyunca tüm işletmelerden Havale ve EFT masrafı almıyor.. Üstelik Havale ve EFT ‘lerinizi TL ‘nin yanında USD ve EUR olarak da gerçekleştirebiliyorsunuz. Para Transferi için cep şubesi ve internet şubesini kullanmak mümkün…

.

EnPara Şirketim Maaş Ödemeleri

.

EnPara Şirketim ile personellerinizin maaş, avans ve prim ödemeleri de çok kolay.. EnPara Şirketim ile gerçekleştireceğiniz maaş ödemeleriniz ayrıca şirketinizin vadeli mevduatlarında + %1 faiz kazandırıyor. Hem masrafsız ve kolayca maaş ödemelerinizi gerçekleştirecek hem de daha fazla kazanç sağlayacaksınız…

.

EnPara Şirketim Diğer Ödemeler

.

EnPara’lı işletmeler EnPara Şirketim ile diğer tüm ödemelerini de en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirebiliyorlar. EnPara Şirketim ile SGK ödemeleri, tüm bankalara ait ödemeleri, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri, trafik cezası ödemeleri ve cep telefonu TL yükleme gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor. Üstelik günlük hesabınızda para olmasa bile bu ödemelerinizi EkPara limitinizle de gerçekleştirebiliyorsunuz.

.

EnCard Şirketim

.

EnCard Şirketim şirketinizin günlük hesabına bağlı bir bankamatik kartıdır. EnCard Şirketim ile tüm bankaların bankamatiklerinden para çekebilir, yurt içinde ve yurt dışında alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :