Ana Sayfa / Finansbank, İhtiyaç Kredileri / Evraksız Kefilsiz Anında Kredi

Evraksız Kefilsiz Anında Kredi

Evraksız Kefilsiz Anında Kredi 37 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
QNB FİNANSBANK EVRAKSIZ KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

QNB Finansbank’dan çok konuşulacak bir kredi kampanyası geldi. Esasen bu kampanya daha önceden vardı ama biraz daha revize edilerek ve güzelleştirilerek yeniden sunulmaya başlandı.Maksimum vade sayısı 48 aydır. Yararlanılabilecek en düşük faiz oranı ise %1,19’dur. En düşük limitli kredi bin lira, en yüksek limitli kredi tutarı ise 30 bin liradır. Bu kredinin en güzel yanı ise bankaya ve şubelerine uğramamadır. Sıra bekleme derdiniz ve saatlerinizi harcama derdiniz hiç yok.

İster hafta sonu ister hafta içi, ister mesai saatlerinin dışında 7 gün 24 saat başvuru yapabilme imkanınız oluyor. Herkesin belirlenmiş bir limiti oluyor. Bu limit dahilinde internet şubeden veya cep şubeden başvuru yapabiliyorsunuz. Üstelik başvuru onayınızı da hemen alabiliyorsunuz. Eğer istihbaratınız da bir sıkıntı yoksa yine internet ve cep şubeden hesabınıza ulaşarak krediye 7 gün içerisinde onay veriyorsunuz. Zaten onay verir vermez paranız hesabınıza geçiyor.


QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Eğer siciliniz bozuksa onay almanız pek mümkün gözükmüyor. Bu açıdan kredi başvurularını değerlendirme ve son karar verme hakkı bankaya aittir. QNB Finansbank müşterileri cep ve internet şubeden başvurularını yapabilirler. Bunun dışında diğer müşteriler de mavi ile belirttiğimiz bu qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/ihtiyac-kredi-basvurusu.aspx linki kullanarak ilgili sayfaya ulaşabilirler. Kısa bir kaç adımdan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

Faiz oranları ile ilgili ufak bir ayrıntıyı da belirtmekte fayda var. Zira Bankalar artık iyi müşterilerini yani borcuna sadık müşterilerini ödüllendiriyorlar. Bu ödüllendirme sistemini yaparken kredi notuna bakıyorlar. Zaten iyi müşterinin kredi notu da iyi oluyor. Kredi notu ne kadar yüksekse ona göre de düşük faizden yararlanabiliyorsunuz. Kredi notu düşük ise bu defada cezalandırmaya giriyorsunuz ve yüksek faiz ile karşılaşıyorsunuz. Şimdide örnek maliyet hesaplamalarına bakalım.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK MALİYET HESAPLAMALARI

30 bin lira kredi ihtiyacınıza göre hesaplama yapalım. 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza bakılarak faiz oranınız %1,19 olduğu görülüyor. Bu durumda aylık ödeme hesaplamanız 868 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası primi ise (47 yaşındaki erkek bir müşteri için) 1037,67 TL dir. Yıllık toplam Maliyet oranı ise %18,8928 dir.

30 bin lira kredi ihtiyacınıza göre hesaplama yapalım. 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza bakılarak faiz oranınız %1,21 olduğu görülüyor. Bu durumda aylık ödeme hesaplamanız 872 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası primi ise (47 yaşındaki erkek bir müşteri için) 1039,02 TL dir. Yıllık toplam Maliyet oranı ise %19,2312 dir.

30 bin lira kredi ihtiyacınıza göre hesaplama yapalım. 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza bakılarak faiz oranınız %1,32 olduğu görülüyor. Bu durumda aylık ödeme hesaplamanız 897 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası primi ise (47 yaşındaki erkek bir müşteri için) 1046,41 TL dir. Yıllık toplam Maliyet oranı ise %21,1104 dir.

30 bin lira kredi ihtiyacınıza göre hesaplama yapalım. 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza bakılarak faiz oranınız %1,41 olduğu görülüyor. Bu durumda aylık ödeme hesaplamanız 918 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası primi ise (47 yaşındaki erkek bir müşteri için) 1052,43 TL dir. Yıllık toplam Maliyet oranı ise %22,6680 dir.

30 bin lira kredi ihtiyacınıza göre hesaplama yapalım. 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza bakılarak faiz oranınız %1,49 olduğu görülüyor. Bu durumda aylık ödeme hesaplamanız 936 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası primi ise (47 yaşındaki erkek bir müşteri için) 1057,74 TL dir. Yıllık toplam Maliyet oranı ise %24,0672 dir.

30 bin lira kredi ihtiyacınıza göre hesaplama yapalım. 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza bakılarak faiz oranınız %1,55 olduğu görülüyor. Bu durumda aylık ödeme hesaplamanız 950 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak da 157,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası primi ise (47 yaşındaki erkek bir müşteri için) 1061,71 TL dir. Yıllık toplam Maliyet oranı ise %25,1268 dir.

HESAPLAMALAR İLE İLGİLİ GEREKLİ BİLGİLER

Bu hesaplamalar da kredi tahsis ücreti sabit gözükmektedir. Bunun nedeni de aldığınız kredinin binde beşi kadar ücret alınmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Sürekli 30 bin üzerinden hesaplama yaptığımızdan. Farklı ücretlerde farklı fiyatlar çıkacaktır. Bunun dışında hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Yıllık maliyet oranlarına veriler, faizler ve kredi tahsis ücreti dahil edilmiştir. Ama demografik özelliklere göre ve kredi limitine göre değişen hayat sigortası dahil edilmemiştir.

Onaylanan krediniz için belge sunma, kefil gösterme yada imza atma gibi bir durumunuz olmayacaktır. Online kredidir. Dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu sayede hem vaktiniz hemde işiniz size kalacak. Boş yerden vakit harcamayacaksınız. Güzel bir kredi hazırlandığını itiraf etmek gerekiyor. Bizlerde tüm olanı biteni en ince ayrıntısına kadar sizlere anlatmış olduk. Doğru, güncel ve tarafsız kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam edin


 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz