Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri / Faizsiz kredi veren bankalar 2017

Faizsiz kredi veren bankalar 2017

Faizsiz kredi veren bankalar 2017 50 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Gelir belgeli veyahutta gelir belgesiz olarak hiç faiz ödemeden sadece dosya masraflarını karşılayarak bankalardan almak mı istiyorsunuz? o zaman doğru yerdesiniz. Düzenledikleri kampanyalar dahilinde 3.000 TL den 10.000 TL kadar kullanacağınız krediler için 2017 yılında faiz almayan bankalar sayfamızda yer almaktadır.

hakkında

Bazı bankalar düzenlemiş oldukları kredi kampanaları ile müşteri kitlesi edine bilmek adına vermiş oldukları kredilerden herhangi bir faiz almamaktadır. Sadece dosya masrafı ve sigorta giderleri dahilinde bu imkanı sizlere sunan başlıca banklar Fibabanka, Ganrati bankası, İş bankası, Akbank gelmektedir. Denizbank ve kamu bankaları olan T.C. Ziraat bankası, Halkbank da bu imkanları arası da olsa vatandaşlara sunmaktadır. Bu imkanlar genelde düşük meblağlarda kullanılacak olan ihtiyaç krediler için verilmektedir. Genel olarak 3 bin TL ile 5 bin TL arasında verilen bu kredilerde ise vadeler şayet faizsiz kredi olarak verilirse mümkün olduğunca kısa tutulmaktadır.  Bunun nedeni açıklamak gerekir ise, banka size vermiş olduğu normal faizli bir krediden sadece aylık faiz oranından kar eder iken faizsiz olarak vermiş olduğu krediden ise vadeden kar edemeyeceği için bunu uygulamış olduğu kesintiden karşılamaktadır. Yani faizsiz olarak krediyi 48 ay da verse sizden aynı kesintiyi yapacak 12 ay vadeli olarak da vermiş olsa aynı kesintiyi uygulayacak. Bu neden ile neden elindeki sıcak parayı size fazla vadeler ile verip bekletsin ki ! Şimdi geçelim faizsiz kredi veren bankalar 2017 başvuruları hakkındaki önerilerimize…

Fibabanka faizsiz kredi veriyor !

2017 yılına özel olarak Fibabanka müşterilerine kullanacakları 3.000 TL kadar krediye faiz uygulamamaktadır. 12 ay ve 18 ay vadeler ile vereceği faizsiz kredi için sizden belli bir kesinti uygulamaktadır. İşte bankanın hiç faiz uygulamadan vermiş olduğu kredinin ayrıntıları.

  • 3.000 TL 12 ay geri ödemeli aylık taksitli kredinin ödemesi 250 TL % 0 faiz ve toplam kesinti 345 TL ( sigorta dahil )
  • 3.000 TL 18 ay vadeli olarak kredi kullanacaklar için aylık ödenmesi gereken taksit 167 TL toplam gider ise sigorta dahil olmak üzere 465 TL dir.

 

Denizbank dan herkese 1.000 TL faizsiz kredi!

Sıra beklemeden sadece vereceğiniz 2 adet otomatik ödeme talimatı ile 1.000 TL krediyi hiç faiz ödemeden almak istemez misiniz? 12 ay geri ödemeler ile masrafsız, faizsiz olarak kullanacağınız 1.000 TL kredinin aylık geri ödeme rakamı ise sadece 83.33 TL dir. Yazımızın da başında da belirttiğimiz gibi sadece kampanya dahilinde verilen bu kredinin ne zaman sonlanacağı tamamen bankanın inisiyatifine kalmıştır. Bize kalırsa hiç vakit kaybetmeden eşiniz ile birlikte gidin 2 + 2 adet ayrı ayrı iki başvuru yapın ve 1.000 TL değil de 2.000 TL olarak masrafsız faizsiz kredinizi kullanınız.

  • Başvuru da bulunacak olan vatandaşların ilk kez fatura ödeme talimatı vermesi gerekmektedir. Yani daha önce otomatik ödeme talimatı vermiş olduğunuz numaralar için tekrardan ödeme talimatı vermezsiniz.
  • Vermiş olduğunuz ödeme talimatlarını en az 4 ay boyunca bağlı tutmanız gerekmektedir. 4 ay sonra arzu ederseniz otomatik ödeme talimatlarını iptal ettirebilirsiniz.
  • Otomatik ödeme talimatlarını arzu ederseniz kredi kartlarınız ile yapabilirsiniz.
  • Faizsiz olarak kredi kullanacaklar mutlaka kurtaran mevduat hesapları olması aranmaktadır.
  • Belirtilen bu şartları ihlal edenlerden bir defaya mahsus olmak üzere 80 TL gibi bir ceza kesilmektedir.
  • Düzenlenen bu kampanya ticari yada esnaf bazından ziyade bireysel olarak verilmektedir. Dolayısı ile bu kampanyalara herkes sadece bir kere katılabilir.
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz