Ana Sayfa / Finansbank, İhtiyaç Kredileri / Finansbank Dosya Masrafsız Kamu Kredisi

Finansbank Dosya Masrafsız Kamu Kredisi

Finansbank Dosya Masrafsız Kamu Kredisi 240 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

finansbankFinansbank Kamu Kredisi adı ile tüm kamu personeli için özel bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Kampanya kapsamında tüm memurlar çok önemli avantajlarla 60 aya varan vadelerle kredi kullanabilecekler. Finansbank Dosya Masrafsız Kamu İhtiyaç Kredisi ve Dosya Masraflı, Faiz Avantajlı Kamu İhtiyaç Kredisi olarak iki farklı kredi kampanyası hazırlamış ve kredi kullanmak isteyen memurların bu kampanyalardan kendileri için en uygun olan seçeneği seçmesine olanak sağlamış. Ayrıca Kamu Kredisi paketi içerisinde ev alan kamuluları da unutmamış olan Finansbank Konut Kredisinde kamululara özel dosya masrafı, ipotek ücreti ve ekspertiz ücretinde %25 indirim de sağlıyor.

.

Finansbank Kamu Kredisi Kampanyaları dahilinde Dosya Masrafsız Kamu İhtiyaç Kredisi’nin faiz oranı 60 ay vadeye kadar aylık %1.35 olarak belirlenmiş. Ayrıca Dosya Masraflı Faiz İndirimli Kamu İhtiyaç Kredisi’ndeyse 1 – 24 ay vadede  %1.24 faiz oranı ve %4 (minimum 124 TL) dosya masrafı, 25-36 ay arası vadelerde %1.26 faiz oranı ve %4 (minimum 126 TL) dosya masrafı ve 37-48 ay arası vadelerde %1.34 faiz oranı ve %4 (minimum 134 TL) dosya masrafı ile Kamu Kredisi kullanılabiliyor.

.

Finansbank’ın kamululara özel Kamu Kredisi Kampanyaları hakkında daha detaylı bilgilere Finansbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz