Ana Sayfa / Finansbank, İhtiyaç Kredileri / Finansbank’tan Günde 2 TL’ye 5000 Lira Kredi

Finansbank’tan Günde 2 TL’ye 5000 Lira Kredi

Finansbank’tan Günde 2 TL’ye 5000 Lira Kredi 333 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

finansbank

Finansbank yeni bir kredi kampanyası başlattı ve yeni reklam filmleri ile ihtiyaç sahiplerinin beğenisine sundu. “Vakdi Geldiyse Nakdi Cebinde” ve “Edebiyatı bilene bırakın” sloganları ile kampanya reklamları devam eden Finansbank’ın son kredi kampanyası dahilinde Günde 2 TL’ye 5000 TL Kredi kullanabiliyor ya da 3.000 TL’ye kadar 12 ay vade ve aylık %0,49 faiz oranıyla kullanabiliyorsunuz.

.

Yeni Kredi Kampanyası‘nın tanıtımı için “Ağırlaştıysa yükün, Eşyaları yenilemekse tek düşündüğün, Hayali kuruluyorsa düğünün, Borç kapamanın zamanıysa bugün… Bizce mümkün…” mısraları ile sempatik bir reklam filmi hazırlayan Finansbank, kampanya kapsamında evlilik masraflarınızdan tatil planlarınıza, mevcut borçlarınızı ödeme isteğinizden eğitim masraflarınıza, ev tadilatı ya da ev eşyalarınızı yenileme planlarınızdan sağlık harcamalarınıza aklınıza gelebilecek her türlü masraflarınız için uygun koşullarla ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Üstelik aylık % 0,49’dan başlayan düşük faiz seçenekleri, dosya masrafsız kredi kullanma seçeneği ve günde 2 Lira’dan başlayan küçük taksitlerle kredi kullanma seçenekleri de sizler için hazırlanmış.

.

Finansbank’ın televizyonlarda yayınlanan Piknik ve Kasap reklam formatları ile tanıtımlarını yaptığı yeni Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Finansbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz