Finansbank'tan Peşinatsız Konut Kredisi | Kredi Kampanya 
Ana Sayfa / Finansbank, Konut Kredileri / Finansbank’tan Peşinatsız Konut Kredisi

Finansbank’tan Peşinatsız Konut Kredisi

Finansbank’tan Peşinatsız Konut Kredisi 411 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

finansbankFinansbank ev sahibi olmak isteyenlere çok büyük bir kolaylık sağlayarak Peşinatsız Konut Kredisi Kampanyasını kullanıma sunduğunu duyurdu. Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi Kampanyası ile artık hiçbir peşinat ödemeden satın alacağınız evin değerinin % 100’üne kadar Konut Kredisi kullanabiliyorsunuz. Yeni bir ev sahibi olmak ve Konut Kredisi kullanmak isteyen bir çok kişinin özellikle merak ettiği ve bizlere de soru olarak yönelttiği bir konu olan ev satın alırken mecbur kılınan peşinat oranı bu kampanya ile sıfırlanmış oldu. Yani artık peşinat ödemeden satın alacağınız evin bedelinin % 100’üne kredi kullanabileceksiniz.

.

Finansbank’ın Peşinatsız Konut Kredisi adını vermiş olduğu kampanya kapsamında sadece gerçek kişiler mesken alımı amacı ile Konut Kredisi kullanabiliyorlar. Finansbank kampanya kapsamında kredi kullanılacak ev için evin ekspertiz değerinin % 75’ine kadar 1. Derece İpotek Karşılığı Konut Kredisi kullandırıyor. Evin değerini tamamlamak için diğer kredi miktarına ise Rehin Teminatı ya da ikinci bir gayrimenkul ipoteği talep ediyor. Böylece almak istediğiniz meskenin değerinin tamamı için kredi kullanmış oluyorsunuz.

.

Finansbank‘tan kullanacağınız Sabit faizli Mortgage Kredilerinde erken ödeme de yapabiliyorsunuz. Erken geri ödeme ya da kapamalarında Finansbank sizlere Faiz İndirimi imkanı da sunuyor. Bu durumda erken ödemenize ilişkin faiz indiriminiz gerçekleştirilip erken ödediğiniz tutar için % 2 Erken Ödeme Ücreti tahsil ediliyor. Finansbank‘ın yeni ev alımlarınızda almak istediğiniz konut değerinin tamamına kredi kullandırdığı Peşinatsız Konut Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Finansbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz