Ana Sayfa / Garanti Bankası, İhtiyaç Kredileri / Garanti 25.000 TL Kredi Başvurusu

Garanti 25.000 TL Kredi Başvurusu

Garanti 25.000 TL Kredi Başvurusu 76 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Garanti 25.000 TL Kredi Başvurusu

Garanti Bankası ayda % 1,16 ‘dan başlayan faiz oranları ile İhtiyaç Kredisi kampanyaları arasında dikkat çekmeye devam ediyor… İnternetten Hızlı ve Kolay Kredi Başvurusu, düşük faiz, uzun vade ve uygun ödeme koşulları ile öne çıkan Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile 75.000 TL’ye kadar kredi kullanabilir, Belgesiz ve kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

.

Daha önce Garanti müşterisi olanlardan kredi başvurusu sırasında hiçbir belge ve evrak istemeyen Garanti Bankası, kredi başvurularını da aynı gün onaylayarak hesaplarına aktarıyor. Garanti Cep Şubesi kullanan Garanti Bankası müşterileri cep şubeden 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapabiliyor, sadece dakikalar içerisinde onaylanan kredi tutarlarını yine cep şubeden diledikleri şekilde kullanmaya başlayabiliyorlar… Mobil şube ile internetten kredi kullanan Garanti müşterileri en fazla 25.000 TL’ye kadar krediyi evraksız ve belgesiz olarak internet üzerinden kullanabiliyorlar. 25.000 Lira’nın üzerinde kredi kullanmak isteyenler ise banka şubesinden paralarını çekebiliyorlar.

.

Yine Garanti müşterisi olup cep şube kullanmayanlar Garanti Bankası İnternet Şube aracılığı ile de anında kredi başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. İnternet şube üzerinden de Başvurular menüsü altında yer alan İhtiyaç Kredisi Başvurusu linkine tıklayarak kısa sürede kredi başvurusu yapabilen Garanti müşterileri yine internet üzerinden kredi onaylarını takip edebiliyorlar. Aynı gün içerisinde onaylanacak krediyi internet şubesinden evrak ve belgesiz olarak kullanmak mümkün oluyor… Üstelik bu hizmetten haftanın her gününde dilediğiniz saatinde yararlanmak mümkün…

.

Daha önce Garanti Bankası müşterisi olmayanlara da en güzel haber bu bölümde.. Çünkü Garanti Bankası şubelerinden Kredi Başvurusu yapacak olanlar Sadece Nüfus Cüzdanı ile Kredi Başvuru işlemlerini tamamlayabiliyorlar. Kredi Başvuruları aynı gün içerisinde değerlendirilerek tarafınıza bilgi veriliyor. Banka şubesinden 75.000 Lira’ya kadar kredi çekebileceğiniz Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası‘nda 48 aya kadar vade seçeneği bulunuyor. Kampanyada belirlenmiş faiz oranları ise kredi tutarı ve vadesine göre % 1,16 ile % 1,36 arasında değişiklik gösteriyor.

.

Garanti Bankası’nın uygun koşullar, cazip faiz oranları ve kolay başvuru imkanları ile Hemen Kredi Başvurusu yapabileceğiniz İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Garanti Bankası şubelerinden ulaşabilir ya da Garanti Bankası Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :