Ana Sayfa / Ekonomi / Garanti one uygulaması yükleyen herkese 1 gb internet hediye

Garanti one uygulaması yükleyen herkese 1 gb internet hediye

Garanti one uygulaması yükleyen herkese 1 gb internet hediye 45 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Garanti gençlere özel yeni uygulaması Garanti One ile bankacılık işlemlerinde ücretsiz işlem fırsatları ve kolay para çekme fırsatı sunuyor. Garanti one yükleyen herkese tüm operatörlerde geçerli 1gb internet paketi hediye ediliyor. Garanti bankasının yeni mobil uygulaması olan one 18-25 yaş arası müşterilerin kullanımına sunulmuş.

Bu hizmetlerin yanı sıra GarantiOne; kullanıcılarının yaşam tarzları ve tercihlerine özel hazırlanan yenilikçi fırsat ve kampanyalar sunacak. Kullanıcılara sunacağı yoğun çekiliş ve ödül içeriği ile sürekli günlük hayatlarına dokunacak. Örneğin; kullanıcılar “Hediye Gönderme” fonksiyonu ise sevdiklerine birçok markadan hediye yollayabilecek. Ayrıca Garanti, GarantiOne mobil uygulamasını indiren ilk 50.000 müşteriye tüm operatörlerde geçerli 1 GB internet paketi hediyeedecek.

Hâlihazırdaki iGaranti müşterileri ise hesaplarındaki ürünlerini kullanmaya, ücretsiz bankacılık işlemlerini yapmaya, ayrıca sunulan kampanyalardan faydalanmaya devam edebilecek.

Yeni uygulamayla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “Garanti Bankası, müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak ve değer yaratacak yenilikçi ürünler sunmayı sürdürüyor. Türkiye’nin en dijital bankası olarak, mobil kanalları aktif kullanan 18-25 yaş arasındaki müşterilerimize özel bir bankacılık uygulaması geliştirdik. GarantiOne sadece bankacılık ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyor, hayatın başındaki kişilerin kolay geçinmesini de sağlıyor. GarantiOne ile Türkiye’nin tek gençlik bankacılığını devreye aldığımız için mutluyuz. 18-25 yaş arasındaki müşterilerimizin GarantiOne’ı çok seveceğine ve sunduğu imkânlardan bolca yararlanacağına inanıyoruz. Önümüzdeki dönemde GarantiOne ile sunacağımız birbirinden cazip fırsatlarla, öğrencilerin ve genç profesyonellerin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz