Ana Sayfa / Maximum / Gittigidiyor Maximum kart kampanyası 100 TL hediye 1-15 Nisan 2017

Gittigidiyor Maximum kart kampanyası 100 TL hediye 1-15 Nisan 2017

Gittigidiyor Maximum kart kampanyası 100 TL hediye 1-15 Nisan 2017 197 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Gittigidiyor Maximum kart kampanyası 100 TL hediye 1-15 Nisan 2017

Maximum sahipleri online alışveriş sitesi Gittigidiyor internet sitesinden yapılan alışverişlerde 100 TL maxi puan kazanacak. Kampanya kapsamında 1-15 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacak 500 TL üzeri alışverişlerde 60 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde maxi puan hediye edilecektir.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Diğer başvurularda 30 TL eksik puan yatırılacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Kazandığınız Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde kampanyada kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir.

Verilecek MaxiPuanların son kullanma tarihi 28 Nisan 2017 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 29 Nisan 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum Kart sahipleri yalnızca SMS ile kampanyaya katılabilir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “GITTIGIDIYOR” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermelidir.

MercedesCard ve Maximiles kartlar kampanyaya dahil midir?

Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

Kampanyaya hangi kartlar dahil değildir?

Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya dahil olmayan ödeme yöntemleri nedir?
Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?
Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorileri), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet araç satışları) kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Aldığım ürünü iade edersem puanım yine de yüklenir mi?
Kampanya döneminde ürün iadesi, işlem iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, Maxipuan yüklemesi yapılmayacaktır.

Diğer Koşullar
Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
GittiGidiyor ve İş Bankası her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :