Ana Sayfa / World / Haftanın ipucu – World kartı anında opet world karta çevirme

Haftanın ipucu – World kartı anında opet world karta çevirme

Haftanın ipucu – World kartı anında opet world karta çevirme 28 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Merhaba değerli takipçiler. Bildiğiniz gibi Yapı Kredi bankası opet world karta özel ekstra fırsatlar sunuyor. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde E-ticaret kampanyası kapsamında 500 TL üzerine 50, 1000 TL üzerine 100 TL opet yakıt puan hediye ediliyor. Bunun üzerine internet sitelerinde düzenlenen kampanyalarla birleştirip ekstra puan alabiliyorsunuz. Örneğin bu ay hepsiburada.com adresinde world karta özel 100 TL hediye ediliyor. Opet kart ile bu iki kampanya birleşerek 200 TL puan kazanabilirsiniz.

Lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bu iki kampanya birleşiyor mu şeklinde sormayın, birleşmez şeklinde tartışmaya girmeyelim. Bu durum için bankayı uyandıracak davranışlara girip insanları mağdur etmeyin.

Birçok kişi bu durumu biliyor ama Opet kartım yok diyor. Bu haftanın ipucu konusu da bu. World kart internet şubesi ve kart işlemlerimden kart türünüzü anında değiştirerek opet world yapabiliyorsunuz. World klasik ve gold kartlarınız ücretsiz biçimde opet world oluyor. Sonrasında cüzdan uygulaması üzerinden e-ticaret ve hepsiburada kampanyalarına katılabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz