Ana Sayfa / Halkbank, İhtiyaç Kredileri / Halk Bank’tan 2017’ye Özel Kredi Kampanyası

Halk Bank’tan 2017’ye Özel Kredi Kampanyası

Halk Bank’tan 2017’ye Özel Kredi Kampanyası 76 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Esnaf ve sanayiciye finansman sağlamak amacıyla kurulan ve bir devlet bankası olan Halkbank ihtiyaç sahiplerine 48 aya varan vade seçenekleriyle kredi kullanabilme şansı tanıyor. Halkbank kredi 2017 kampanyasıyla internet bankacılığı, mobil bankacığı veya SMS yoluyla kredi başvurusu yapan ihtiyaç sabilerine 15000 TL’ye kadar kredi limiti belirleme şansı sunarken banka şubelerinden başvuru yapan müşterilerine 50000 TL’ye kadar kredi limiti sunuyor.

Türkiye’mizin sayılı Bankalarından Halkbank yeni yılda da anlaşıldığı kadarıyla yüzümüzün gülmesini sağlayacak.

Halkbank 2017 Kredi Kampanyası‘nda isteyenler Düşük Faizli Kredi Kampanyası‘nı tercih ederek aylık % 1,19 faiz oranı ile kredi kullanabilirken Masrafsız Kredi Kampanyası’ndan yararlanmak isteyenler de aylık % 1,25 faiz oranı ile hiçbir masraf ödemeden kredilerini kullanabilecekler. Kredi ödemelerinin 2017 yılında başlayacağı Halkbank Kredi 2017 Kredi Kampanyası ile 3000 TL ile 50.000 TL arasında istediğiniz tutarda kredi kullanabiliyorsunuz.

Aynı zamanda Halkbank bireysel kredi hesaplama işlemi ile:

 Faiz oranı

 Aylık taksit tutarı

 Toplam ödeme tutarı

 Dosya masrafı

 Komisyon

 Yıllık maliyet

 Kefil sayısı      bilgilerine de  ulaşabilirsiniz. Hesaplama işlemi size bulman konusunda yardımcı olur. Çekmek istediğiniz kredi tutarını ve vadesini tüketici kredisi hesaplama aracının ilgili yerlerine yazarak hesaplama işlemi başlatabilirsiniz. Bu hesaplama ile sadece Halkbank tüketici kredilerini değil, kriterlerinize uyan diğer bankalara ait tüm ürünleri de görebilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz