Ana Sayfa / Halkbank, Konut Kredileri / Halkbank Canım Evim Konut Kredisi

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi 772 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

halkbankasiHalkbank yeni Konut Kredisi Kampanyası kapsamında ayda % 0,75’ten başlayan faiz oranları ile Konut Kredisi kullandırıyor. Halkbank Canım Konut Kredisi Kampanyası ile hayalinizdeki eve en uygun vade ve ödeme seçenekleri ile kavuşabilirsiniz. 120 aya kadar vade seçeneğinizin bulunduğu kampanya kapsamında dilerseniz ödemelerinizi gelir durumunuza göre 3 aylık dönemler halinde ya da serbest şekillerde yapabilirsiniz.

.

Halkbank kampanya kapsamında Maaş Müşterileri ve Kamu Çalışanlarına Özel Konut Kredisi da kullandıracak. Kampanya dahilinde 100.000 TL kredi kullanıldığında aylık faiz oranı 60 ay vadede % 0,75, 120 ay vadede de % 0,77 olarak uygulanıyor. Kredinizi kullanırken 1000 TL kredi masrafı ve 1108,4 TL’de diğer masrafları ödüyorsunuz. Kamu çalışanı ya da maaş müşterisi olmayanlarda da masraflar aynı olup, 60 ay vadeli 100 bin Lira kredi kullanıldığında ayda % 0,76 faiz oranı uygulanırken, 120 ay vadede de % 0,78 faiz oranı uygulanıyor.

.

Halkbank’ın yeni Konut Kredisi Kampanyası olan “Canım Evim Konut Kredisi Kampanyası” hakkında daha ayrıntılı bilgilere Halkbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz