Ana Sayfa / HSBC, İhtiyaç Kredileri / HSBC Bankası Çat Para Kredi Kampanyası

HSBC Bankası Çat Para Kredi Kampanyası

HSBC Bankası Çat Para Kredi Kampanyası 151 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

hsbc

Bankaların kazanç alanlarından birisi de kredilerdir. Kredi faiz oranları da bu ana neden bağlı olarak belirlenmekte ve sunulmaktadır. Bankalar müşteri kitlesini artırmak daha fazla müşterinin kredi kullanımını sağlamak için kredi kampanyası yapmaktadır. Bu kampanyalardan birisi de HSBC Bankası Çat Para Kredi Kampanyası oldu. Eğer kredi sizin için uygun ise gerekli başvuru kanallarından başvurunuzu yapabilirsiniz

Diğer kredilerden en temel farklarından birisi kefil bulmadan, formalite olmadan anında kredinizi kullanabilmeniz. Kredi faiz oranı banka tarafından % 1,99 olarak belirlenmiştir ve krediden sadece HSBC Bankası Advantage kart sahipleri yararlanabilir. Kampanya kapsamında yararlanabileceğiniz maksimum vade ise 9 aydır. Örnek hesaplama tablosu ile haberimizi daha anlaşılır hale getirelim. 5 bin TL çat para kredinizi 9 ay vade ve belirttiğimiz faiz oranı ile kullandığınız da aylık kredi taksit tutarınız 623 TL ve toplam geri ödeme rakamınız da 5 bin 615 TL olacaktır.

Kampanya ile en az 500 TL en fazla ise 12 bin TL çat para kredi kullanabilirsiniz. Ek kart ve ticari sahipleri kampanyadan yararlanamaz. Advantage kredi kartınız ya da diğer kredi kartınız ile Çat Para kullandığınız da ger ödemeleriniz bitene kadar hesap kesim tarihi gibi değişiklikleri yapamazsınız. Dileyenler kredi ödemelerini daha erken bir tarihte yapma hakkında sahiptir.

Kredi başvuru kanalları ise;

*HSBC internet bankacılığı Kartlar > Avantajlı İşlemler > Çatpara Kredi menü adımından hesabınıza aktarın.

*0850 211 0 111’i arayın, hemen hesabınıza aktaralım.

*En yakın HSBC ATM’sinden Kredi Kartları/ÇatPara menü adımı olarak belirlenmiştir.

Daha fazla detay için HSBC Bankası telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Kredi onaylanma aşamasında en önemli basamaklardan birisi de kart sahiplerinin diğer borçlarını zamanında ödemiş olmalıdır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz