Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri, ING Bank / ING Bank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

ING Bank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

ING Bank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? 57 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

İNG Bank; Avrupa, Asya, Avustralya, Kuzey ve Latin Amerika’da 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Yeni dönem bankacıları arasında başı çeken Hollanda kökenli banka, bireysel müşterileri için piyasaya sürdüğü en uygun ihtiyaç kredileri ile tanınıyor.

İNG Bank İhtiyaç Kredisi Nedir?

ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası, bireysel müşterilerinin 5.000 ile 50.000 TL kredi ihtiyaçlarına en düşük faizlerle çözümler üretiyor. 3 ile 48 ay vade seçenekleri ile değerlendirebileceğini ihtiyaç kredileri, en düşük faiz oranlarını sunabilmek için müşterilerinin Findeks Kredi notunu değerlendiriyor. Kredi notu yüksek olan müşterilerine bu sayede çok daha düşük faizlerle sunuyor.

İNG Bank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

ING Bank ihtiyaç kredisi nasıl alınır diye düşünen müşterilerine zahmetsizce ihtiyaç kredisi almanın yolunu sunuyor. İnternet sitesi üzerinden dolduracağını başvuru formu ile siz şubeye gitmeden ihtiyaç kredinizi hemen hesabınıza yatırıyor. İNG Bank kredi onay sürecinde sizden bazı belgeler talep edebilir. Kimlik ve ikametgâh bilgilerinin teyidi konumundaki bu belgeleri çok zaman harcamadan toplayabilirsiniz.

  • T.C. uyruklu kişiler için nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportla başvurabileceğiniz ihtiyaç kredisine yabancı uyruklu kişiler pasaport ve izin belgesi yeterli oluyor.
  • Başvuru sahibi adına son 3 aya ait İkametgâh Belgesi ya da doğalgaz, elektrik, sabit telefon ve cep telefonu faturalarından biri ile birlikte gelirlerini ispat edebilecek belgeler de bekleniyor.
  • Ücretli çalışanlar söz konusu olduğunda son aya ait maaş bordrosu ya da çalıştığı firmanın ima sirkülerinin olduğu maaş yazısının yanı sıra özel sektör çalışanları için SGK dökümü de isteniyor.
  • Emekliler için ise ilgilik sosyal güvenlik kurumunca düzenlenmiş kimlik belgesi, SGK’nın internet sitesinden alınan emekli aylık bildirgesi çıktısı ya da gelirini belgeleyen banka hesap hareketlerinin kaşe ve imzalı aslı gerekiyor.
  • Tüzel kişiliği olmayan gerçek kişi tacirler ve serbest meslek erbabı için de son yıla ait vergi levhası kopyası, meslek kuruluşuna üye ise üyelik belgesi fotokopisi ve vergi dairesi onaylı son yıla ait hesap vaziyeti ile eki işletme hesabı özeti talep ediliyor.
  • Çiftçilerdense çiftçilik belgesi isteniyor. İNG Bank ihtiyaç duyduğu taktirde başvuranlardan ek belgeler de isteyebiliyor.

İNG Bank İhtiyaç Kredisi Çeşitleri Nelerdir?

İNG İhtiyaç kredileri 5.000 ile 50.000 TL arasındaki tüm ihtiyaçlarınızı kapsıyor. 3 aydan 48 aya kadar vadelendirme fırsatı sunan kredileri ödeme gücünüzü baz alarak vadelendirebilirsiniz.

İNG Bank İhtiyaç Kredisi Avantajları Neler?

 

İNG Bank, %1,09’dan başlayan faiz oranları ile 3 aydan 48 aya kadar ödeyebileceğiniz ihtiyaç kredileri sunuyor. Online platform üzerinden şubeye gitmeniz gerekmeden başvuracağınız kredi anında hesabınıza geçiyor. Prosedürlerle kaybedeceğiniz zamanı size kazandıran İNG Bank ihtiyaç kredileri, Findeks kredi notu yüksek olan müşterilerine çok daha düşük faiz oranlarıyla sunuluyor.

Faiz Oranları Ne Kadardır?

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları; %1,09’dan başlıyor. Bankalardan daha önce kullanılan tüm kredi ve hesaplarının geçmiş verilerinden oluşan Findeks kredi notu, İNG Bank’dan alacağınız ihtiyaç kredisi faiz oranlarını etkiliyor. Kredi notu daha yüksek olan müşteriler için İNG Bank, çok daha düşük faizlerle ihtiyaç kredisi sağlıyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :