Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri, ING Bank / İngbank Findeks Kredi Notu 1700 Olanlara Kampanya

İngbank Findeks Kredi Notu 1700 Olanlara Kampanya

İngbank Findeks Kredi Notu 1700 Olanlara Kampanya 17 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kredi notu bankalardan kredi almamız için en önemli etmenlerden birisidir. Bu puanımız düşük ise riskli müşteri listesinde yer aldığımızdan banka bize kredi vermez. Kredi notumuz da bankalara olan ödeme düzenimiz ile doğrudan alakalıdır bu ödeme düzenli ise kredi notumuz artar ama tam aksine düzensiz ise ödemelerimizi yapmadıysak kredi notumuz düşer.

Bankalar kredi notumuz doğrultusunda kampanyalar yapmaya başladı. Bunlardan birisi de İngbank Findeks kredi notu 1700 olanlara kampanya yaptı. Eğer banka ödemelerinizi aksatmamışsanız ve kredi notunuz 1700 ise aylık faiz oranı yüzde 0,99 faiz oranıyla bankadan kredinizi alabilirsiniz. Kredi vade tutarı da banka tarafından 36 ay olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti banka 45 TL olarak duyurmuştur. İşte kampanya işte fırsat diyoruz ve kredi notunuz 1700 ise sizi İngbank’ın turuncu Dünyasına davet ediyoruz.

İngbank Findeks kredi notu 1700 olanlara kampanyasından yararlanmak için bakanın en yakın şubesini ziyaret etmeniz ve size verilecek ilgili formları doldurmanız yeterli olacaktır

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz