Ana Sayfa / Mobil ve İnternet Bankacılğı / İş Bankası Bedava İnternet Kampanyası

İş Bankası Bedava İnternet Kampanyası

İş Bankası Bedava İnternet Kampanyası 26 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İş bankası ve Türk Telekom’dan bedava internet kampanyasını duydunuz mu? İş bankası ve Türk Telekom dev kampanyaya birlikte imza attılar. Bu muhteşem kampanyadan sizde faydalanın ve yararlanın.

İş bankası müşterilerine internetten rahatça işlemlerini yapsınlar, ağ ve internet sıkıntısı yaşamasınlar diye 300 dakika bedava internet veriyor. Kurulduğu yandan bu yana müşteri memnuniyeti dışına çıkmayan ve her kampanyası ile bizi etkilemeyi başaran İş bankası bu kampanyası ile de yüzleri güldürmeyi başardı. Eğer sizde bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız İş bankasına geçin. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için İş bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Tüm bilgiler tarafınıza aktarılacak ve kampanya katılım şartlarını öğrenip fırsattan yararlanabileceksiniz. İş bankası ve Türk Telekom’un ortak imza attığı bu kampanya siz değerli müşterileri için.

İş bankası ve Türk Telekom bedava internet kampanyası için şart yok koşul yok İş bankası müşterisi olmanız yeterli. Lafı uzatmadan sizi kampanyaya giden yol ile baş başa bırakıyoruz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz