Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri, Türkiye İş Bankası / İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası İhtiyaç Kredisi 76 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin ilk özel bankası olan İş Bankası yılların tecrübe ve birikimiyle en avantajlı kredi olanaklarıyla bütün ihtiyaçlarınız için sizlerin yanında.

Eğitim, düğün, tatil, ev, otomobil gibi bütün bireysel nakit ihtiyaçlarınızda İş Bankası olarak yanınızdayız. İhtiyaçlarını ertelemeden en yakın İş Bankası şubesine gelerek kredi paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcinizin desteğiyle ihtiyacınıza türünü seçerek hayallerinize kavuşabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Türleri şunlardır ;

  • İhtiyaç Kredisi
  • Eğitim Kredisi
  • Emekli Kredisi
  • Tüketici Destek Kredisi
  • Arsa Kredisi
  • 2B Kredisi
  • Faturalı Alışveriş Kredisi
  • Yat Kredisi
  • Çevreci Kredi’dir.

İhtiyaç kredinizi kullanmak için, dilerseniz şubelerimizden hizmet alabilirsiniz, dilerseniz de web sitemiz, telefon bankacılığımızdan, ATM’lerimizden veya 4402’ye SMS atarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi Başvurusu

Şubeye gitmeden verme imkanı sunan İş Bankasının sunduğu hizmetler şöyle ; İnternet şubemizden ve Mobil cihazınızdan, Kredilerim veya başvuru-ürünler sekmelerinde Anında Kredi sekmesini tıklayarak, SMS yoluyla NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ birer boşluk bırakarak yazıp 4402’ye kısa mesaj atarak

Bankamatiklerdeki Kartlı İşlem menüsünde; Daha Fazlası, Başvurular, Kredi yada Kartsız İşlem menüsünde Başvurular, Kredi sekmelerini izleyerek

Telefon bankacılığını kullanarak 0 850 724 0 724 numaralı telefondan arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuzu hangi araçtan yaparsanız yapın, kredi cevabınız cep telefonunuza SMS olarak gelir.

İnternet sitemize bilgisayar veya akıllı telefonlarınızla erişebilir Kampanyalar modülünden en cazip kredi paketlerinden haberdar olabilirsiniz.

Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyamız

Bütün İş Bankası ihtiyaç kredisi talepleriniz için % 1,16’dan başlayan faiz oranlarıyla krediniz en yakın İş Bankası’nda sizi bekliyor.

Kampanyamız 4 Nisan 2017 tarihine kadar geçerli olup müşterilerimize avantajlı koşullarla kredi kullanma fırsatı sunmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin ilk özel bankası 1.300’ü geçen şube ağıyla ve Alternatif Bankacılık kanallarıyla daima her yerde sizlerin yanında.
Cep telefonundan hemen şimdi başvurmak için; NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında birer boşluk bırakarak 4402’ye kısa mesajla iletebilirsiniz.

Gönderilen her kısa mesaj GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Web Sitesi Desteği

Ayrıca kullanıcı dostu ara yüzüyle web sitemiz sizlerin hizmetindedir. İnternet şubemizi kullanarak kredi paketlerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, kullanmak istediğiniz kredi türünü seçerek, opsiyonel şekilde sunulan faiz oranı, kredi tutarı, kredi vadesi bilgilerinizi girerek kredi hesaplamalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca web sitemizi kullanarak Findeks kredi risk raporunuzu oluşturabilir ve bireysel kredi notunuzu da öğrenebilirsiniz.

Kredi talepleriniz için daha detaylı bilgi almak ve uzman müşteri temsilcilerimizden ihtiyacınız için en uygun güncel kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için 04 Nisan 2017 tarihinden önce sizi en yakın iş bankası şubemize bekliyoruz. En yakın İş Bankası şubemizi web sayfamız veya mobil uygulamamızdan hemen şimdi öğrenebilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :