Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri, Türkiye İş Bankası / İş Bankası’ndan %1,14’ten ihtiyaç kredisi kampanyası

İş Bankası’ndan %1,14’ten ihtiyaç kredisi kampanyası

İş Bankası’ndan %1,14’ten ihtiyaç kredisi kampanyası 16 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İş Bankası’ndan %1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla kampanyası

Türkiye İş Bankası, müşterilerinin küçük, büyük tüm ihtiyaçları için uygun koşullarla kredi sunmaya devam ediyor. 31 Ocak’a kadar devam edecek olan İhtiyaç Kredisi kampanyası ile İş Bankası müşterileri bireysel nitelikli tüm ihtiyaçları için %1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanabiliyor.

İhtiyaç kredisine başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI ve AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS göndermek yeterli oluyor. (Örnek: NAKİT 254xxxxx244 5000 2000) Gönderilen her bir SMS için GSM operatörlerince 1 SMS karşılığı ücret tahsil ediliyor.
İşCep’ten, İnternet Şubesi’nden, isbank.com.tr adresinden ya da tüm İş Bankası şubelerinden ihtiyaç kredisine anında başvuru yapılabildiği gibi 6.500’ü aşkın Bankamatik’ten veya 0850 724 0 724 Telefon Şubesi’nden başvuru yapmak mümkün. Üstelik başvurunuzu hangi kanaldan yaparsanız yapın cevabı hemen cep telefonunuza geliyor.

Detaylı bilgi, isbank.com.tr, 0850 724 0 724 Telefon Şubesi ve tüm İş Bankası şubelerinde yer alıyor.
Azami kredi tutarı 50.000 TL, azami vade 48 aydır. Aylık taksit tutarları, geri ödemeler 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte, şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep edebilecektir. Tahsis ücreti ve sigorta primi tabloda belirtilen kredi dilimleri için örnek olarak hesaplanmıştır. Tahsis ücreti kredi tutarına göre değişkenlik gösterecektir. Söz konusu ücrete %5 oranındaki BSMV dahil değildir. Sigorta primi ise 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup; kredi tutarı, kredi vadesi ve müşterinin yaşına göre değişkenlik gösterecektir. Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Banka, kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz