Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri, TEB / Kredi Almayı Ertelemeyin, Ödemelerinizi Erteleyin

Kredi Almayı Ertelemeyin, Ödemelerinizi Erteleyin

Kredi Almayı Ertelemeyin, Ödemelerinizi Erteleyin 22 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kredi Almayı Ertelemeyin, Ödemelerinizi Erteleyin

TEB, “Bu yıl kendin için kredi kullan.. Yeni yıl, yeni dilekler, yeni dönem, yeni istekler… İçinizi ısıtan sevgi dolu kredi TEB‘de” sloganı ile yeni kredi kampanyasını tanıttı… TEB‘in Kredi Tahsis Ücreti ödemeden 3 Ay Taksit Erteleme fırsatı ile kredi kullanmak için çok özel bir kredi kampanyası olan yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile kredinizi 48 aya kadar da taksitlendirebiliyorsunuz.

.

TEB İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile aklınızdaki bütün ihtiyaçlarınız için kredi kullanabiliyor, dilerseniz kredinizin taksitlerini 3 Ay Erteleyerek ilk ödemenizi 3 ay sonra başlatabiliyorsunuz. Bu olanağı kullanarak kredi kullanan biri Mart ayında kredi kullandığında Temmuz ayında ödemeye başlıyorsunuz, Nisan ayında kredi kullananlar ise Ağustos ayında ödemeye başlıyorlar.

.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ‘in 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası ile maksimum 20.000 TL Kredi kullanılabiliyor. Kampanya için bir örnek ödeme tablosu hazırlarsak;

.

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil) Sigorta Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı
İhtiyaç Kredisi 20.000 TL 36 %1,38 741,97  TL 0,00 TL

247,15 TL

%21,78

.

TEB İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için TEB şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize tüm Taksit Ertelemeli Krediler hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :