Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri, Ziraat Bankası / Masrafsız ve 3 Ayda Bir Taksit Ödemeli

Masrafsız ve 3 Ayda Bir Taksit Ödemeli

Masrafsız ve 3 Ayda Bir Taksit Ödemeli 81 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Krediyi 3 ayda 1 taksit ödeyerek ve aynı zamanda masrafsız olarak kullanabilirsiniz

 

5.000 TL / 36 Ay vade ile aylık 195 Lira!

10.000 TL / 36 Ay vade ile 3 ayda 1 taksit ödeme 1190 Lira!

3 Ayda 1 Ödemeli Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Birçok bankanın klasik kampanyalarını incelendiğinde kredi tahsis ücreti, sigorta bedeli, iki kalem vergi ve komisyon ücretleri çıkmakta. Ziraat Bankası’nın standart ihtiyaç kredisini almak isteyen kişiler için de aynı masraflar söz konusudur. Ancak banka,  masrafsız adı altında farklı bir kredi imkanıda sağlamaktadır. Bu kapsamda kredi kullanmak isteyenler tahsis ücreti ve buna benzer ücretleri ödemezler. Ancak kredi için standart olarak hayat sigortası yaptırmak gerekiyor.

3 ayda 1 ödemeli masrafsız ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranı değişiklik gösterebilir, bu konuda sizlerin ne kadar miktarda kredi çektiğine bakılıyor. Bu krediden 10 bin lira olarak faydalanmak isterseniz sizler için belirlenen kredi faiz oranı 1,63 olacaktır. Dilerseniz bu kredinin taksitlerini ayda bir şeklinde de ödeyebilirsiniz. 10 bin liralık kredinin taksitlerini ayda bir olarak öder ve 3 yılda borcunuzdan kurtulursanız aylık taksit miktarı 389 lira olacaktır. Aynı krediyi 3 ayda bir ödemeli olarak aldığınızda 3 ayda 1 1190 TL ödeme yapmanız gerekir.

Ziraat Bankası tarafından sizlere sunulan bu ihtiyaç kredisinden faydalanmak istiyorsanız hayat sigortanızı da yaptırmalısınız. Bu hayat sigortası da yıllık olarak yapılır ve sizlerden yıllık ücret alınır. Ziraat Sigorta kapsamında sizlere yapılacak olan hayat sigortasının yıllık bedeli 206 TL’dir. Kaç yıl vade istediğinize göre bu tutar değişiklik gösterecektir.

Krediden 5 bin lira olarak faydalandığınız zaman da kredi faiz oranı 1,63 oluyor. Bu krediyi 36 ayda ödemeniz halinde bankaya aylık ödemeniz gereken ücret 195 lira olacaktır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz