Ana Sayfa / Maximum / Maximum kart Aygaz mogaz kampanyası 25 TL hediye

Maximum kart Aygaz mogaz kampanyası 25 TL hediye

Maximum kart Aygaz mogaz kampanyası 25 TL hediye 33 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Maximum kart Aygaz mogaz kampanyası 25 TL hediye

​Maximum sahipleri Aygaz ve Mogaz tüpgaz alımlarında 25 TL maxi puan kazanacak veya ödemelerini 2 taksitle yapabilecek. Kampanya kapsamında 1 Temmuz 2017 tarihine kadar 55 TL ve üzeri 1. tüp alımında 10 TL, 2. tüp alımında 15 TL olmak üzere toplamda 25 TL kazanacak.

Kampanya Amasya, Ardahan, Bingöl, Bolu, Burdur, Çankırı, Denizli, Düzce, Hakkari, Kırıkkale, Kırşehir, Kütahya, Muş, Nevşehir, Sinop, Tokat, Tunceli ve Yozgat illerinde yer alan Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz işyerlerinde geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
1. Kampanyadan yararlanmak için Maximum özellikli kredi kartlarınız ya da Bankamatik kartınız ile  Amasya, Ardahan, Bingöl, Bolu, Burdur, Çankırı, Denizli, Düzce, Hakkari, Kırıkkale, Kırşehir, Kütahya, Muş, Nevşehir, Sinop, Tokat, Tunceli ve Yozgat illerinde yer alan Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz işyerlerindeki Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 55 TL ve üzeri peşin harcama gerçekleştirmeniz yeterlidir.
2. İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 23 Temmuz 2017 olup kullanılmayan MaxiPuan’lar 24 Temmuz 2017’de geri alınacaktır.
3. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır.Müşterimiz kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
4. Aynı gün yapacağınız harcamalardan bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
5. Bankamatik Kartı, MercedesCard, Maximiles ve Ziraat Maximum Kartı ile yapacağınız harcamalarınız kampanyaya dahildir.
6. Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecekve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır..
8. Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
9. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
10. Kampanya kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapacağınız alışverişler birleştirilememektedir.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :