Ana Sayfa / Maximum / Maximum kart beta ayakkabı kampanyası 1-30 Nisan 2017

Maximum kart beta ayakkabı kampanyası 1-30 Nisan 2017

Maximum kart beta ayakkabı kampanyası 1-30 Nisan 2017 51 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Maximum kart beta ayakkabı kampanyası 1-30 Nisan 2017

Maximum sahipleri Beta ayakkabı internet sitesinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 1-30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacak ve +2 taksit kolaylığı sunulacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1) Kampanyaya cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
2) Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan bir defa faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında tek seferde yapacağınız en yüksek tutarlı işleminiz üzerinden azami 15 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.
3) Maximum Mobil’den kazanılacak 15 TL MaxiPuan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı sahipleri için geçerlidir.
4) Kazanılan Maxipuan’larınız kampanyanın sona ermesini takiben 10 gün içinde kampanyada kullandığınız kartınıza yansıtılacaktır.
5) Kazanılan MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 25 Mayıs 2017 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 26 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
6) Kampanyaya Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik kartları, MercedesCard ve Maximiles dahildir. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7) Maximiles ile kazanacağınız MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8) Maximiles’ınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kullanabilirsiniz.
9) +2 taksit fırsatı yalnızca 100 TL ve üstü taksitli işlemlerde geçerlidir. Bankamatik kartları ile yapılan işlemler +2 taksit uygulaması kapsamında değerlendirilmeyecektir.
10) Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 27 Eylül 2016 tarihinde 29840 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir.
11) İptal ve iade işlemleri dikkate alınacak, bu işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
12) İş Bankası ve Beta  kampanya koşullarını, süresini ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :