Ana Sayfa / Maximum / Maximum kart market kampanyası 5-30 Nisan 2017

Maximum kart market kampanyası 5-30 Nisan 2017

Maximum kart market kampanyası 5-30 Nisan 2017 29 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Maximum kart market kampanyası 5-30 Nisan 2017

Maximum sahipleri Nisan ayında üye marketlerden yapacakları 100 TL ve üzeri 3. alışverişlerinde 25 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyaya mobil uygulama üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyaya, cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılım talebinizi iletebilirsiniz.
 • Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan bir defa faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri üçüncü peşin alışverişiniz üzerinden azami 25 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.
  Aynı gün yapacağınız alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
 • Kampanya yalnızca katılım talebini Maximum Mobil’den ileten İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı sahipleri için geçerlidir.
 • Kazanılan Maxipuan’larınız kampanyanın sona ermesini takiben 10 iş günü içinde kampanyada kullandığınız kartınıza yüklenecektir.
 • Kazanılan MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 22 Mayıs 2017 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 23 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyaya İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Maximiles ve MercedesCard dahildir.
  Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Maximiles ile kazanacağınız MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
 • Maximiles’ınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kullanabilirsiniz.
  Taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :