Ana Sayfa / World / Metro toptancı market world kart kampanyası 100 TL hediye

Metro toptancı market world kart kampanyası 100 TL hediye

Metro toptancı market world kart kampanyası 100 TL hediye 58 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

metro

World sahipleri Metro Toptancı marketlerden yapacakları 300 TL üzeri alışverişte 30 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 19 Ocak – 1 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları 

Sadece Metro Gıda Dışı Kataloğu’nda yer alan seçili teknoloji ürünlerin taksitli satışları kampanyaya dahil olacaktır. Taksitli alışverişlerin kampanya dahil olması için mutlaka mağazada kampanyanın tanımlı olduğu POS cihazından işlem yapılması gerekmektedir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, toptan kontör, toptan tütün ve içki alışverişleri, iade işlemleri, ticari kartlar ve debit kartlar dahil değildir. Kampanyadan kazanılan puanlar 9 Şubat 2017 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanma tarihi 20 Şubat 2017’dir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL olarak ücretlendirilir.

Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Kampanya aynı tarihlerde Metro Toptancı Marketler’deki diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz