Ana Sayfa / World / MTV Ödeme Kampanyası World kart Sonax den

MTV Ödeme Kampanyası World kart Sonax den

MTV Ödeme Kampanyası World kart Sonax den 21 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

World Ocak 2017 Mtv ödeme kampanyası ortaya çıktı. Taksitle ödeme fırsatı yanında Sonax bayilerinde geçerli indirimli fiyat fırsatları sizleri bekliyor.

Bildiğiniz gibi 2017 yılı motorlu taşıtlar vergisi 1. taksit ödemeleri Ocak ayı boyunca yapılabilecek. World kart sahipleri gib.gov.tr adresinden veya internet şubelerinden ödeme yapabilecek.

Yapı kredi, TEB ve Vakıfbank world kart sahipleri ödemelerini 3 taksitle yapabilecek. Ayrıca Sonax world kart mtv kampanyası kapsamında 390 TL değerindeki Hybrit Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması World’e özel %50 indirim ile 195 TL olacaktır. SONAX Hybrid Boya Koruma hakkında ayrıntılı bilgi SONAX web sitesinde Müşteri Aydınlatma ‘da yer almaktadır.Belirtilen imkandan yararlanmak için http://www.gib.gov.tr/,http://www.yapikredi.com.trhttp://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden World card ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine teslim etmesi gerekmektedir. Bu imkan 28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması ve uygulama sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. SONAX’a özel sağlanan +4 ek taksit imkanından Anadolu Bank ve Albaraka World kartlar yararlanabilecektir.

31 Ocak 2017 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerli indirimden yararlanılması için http://www.gib.gov.tr, http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapılan işlemlerin World kart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Yukarıda adı geçen internet siteleri ile Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden veya yukarıda belirtilen tüm bankalara ait Worldcard ile yapılan vergi ödemeleri ve Yapı Kredi Bankası üzerinden havale, eft, virman vb. bankacılık işlemleriyle yapılan vergi ödemelerinin  tamamı kampanya kapsamına girmektedir.

Buna ilave olarak yapılan anlaşma uyarınca kampanya kapsamında gelen müşterilerimizin Sonax’ tan alacağı tüm hizmetler için Worldcard ile (Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar  için geçerlidir) yapacağı ödemelere Worldcard tarafından + 4 ilave taksit imkanı tanınmıştır. 

  Kampanya Katılım Şartları ,

·         01-31 Ocak 2017 tarihleri arasında  http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.trhttp://www.worldcard.com.tr adresinden ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır.

·         Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Yapı Kredi banka kartıyla yapılan MTV ödemeleri ATM’lerden taksitsiz olarak gerçekleştirilebilecektir. ATM üzerinden ödeme yapanların SONAX kampanyasından faydalanabilmeleri için Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya Yapı Kredi şubelerinden işlem dekontunu almaları gerekmektedir.

·         Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyadan faydalanacak olup TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

·         Belirtilen imkandan yararlanmak için http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.trhttp://www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine teslim etmesi gerekmektedir.

·         Kampanya 01-28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması ve uygulama sonrasında yapılacak olan işlemler için World’e özel +4 taksit imkanı bulunmaktadır. SONAX’a özel sağlanan +4 ek taksit imkanından Anadolu Bank ve Albaraka Worldcard’lar yararlanabilecektir.

·         Kampanya başka bir Sonax kampanyası ile birleştirilip kullanılamaz.

·         Kampanya binek araçları içermektedir, long  (SUV, hafif ticari) araçlarda %20 arttırılarak uygulanır.

·         Yetkili SONAX Uygulama Merkezleri ve Detaylı Bilgi için www.sonax.com.tr

·         Uygulama Paketleri hakkında detaylı bilgi için http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/sonax-uygulama-paketleri.html  

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz