Ana Sayfa / İBAN Hakkında / Odeabank İBAN Sorgulama

Odeabank İBAN Sorgulama

Odeabank İBAN Sorgulama 22 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Bankalar arası para transfer işlemi olan eft de uluslararası transferlerde hata oranını düşürmek adına geliştirilen IBAN (International Bank Account Number)
numaranızı hızlıca öğrenmek için bir çok banka internet sitelerinde iban sorgulama ve doğrulama hizmeti sunmaktadır. Odeabank iban numaranızı öğrenmek veya size verilen hesap  umarasından iban numarasını bulmak veya verilen iban numarasını doğrulamak için neler yapabileceğinizi yazımızda anlatacağız.

Odeabank iban sorgulama için http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/Sayfalar/iban-sorgulama.aspx sayfasına gidebilirsiniz. Karşınıza gelen sayfada odeabank hesabın bulunduğu şubenin ilini ve şubeyi seçinizm daha sonra odeabank müşteri numaranızı veya hesap numaranızı yazarak göndere bastığımızda iban numaranızı göreceksiniz. Eğer odeabank kullanan birisi iban numarasını verdiyse ve bunu doğrulatmak istiyorsanız bir alt tarafta ki  “IBAN kodunu doğrulamak için lütfen aşağıdaki alanı doldurunuz.” yazan kısımdaki form alanında yer alan yere iban numarasını yazıp göndere bastığınızda ibanın kime ve hangi hesaba ait olduğunu öğrenebileceksiniz.

IBAN kullanarak gönderdiğiniz para transferleri daha hızlı ve daha sağlıklı olarak alıcı hesaplarına ulaşmaktadır.Odeabank iban sorgulama işlemini kendi hesabınız için yapabileceğiniz gibi  aşkasının hesap numarası içinde yapabilirsiniz

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :