Ana Sayfa / Kredi Kartları Hakkında / Öğrenciler İçin Hazırlanmış 12 Özel Kredi Kartı

Öğrenciler İçin Hazırlanmış 12 Özel Kredi Kartı

Öğrenciler İçin Hazırlanmış 12 Özel Kredi Kartı 58 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Öğrenciler İçin Hazırlanmış 12 Özel Kredi Kartı

Öğrencilere Önerisi sunan bir araştırmayı yayınlayacağımıza dair daha önce birkaç ziyaretçimize söz vermiştik.. Siz değerli öğrencilerimiz ve gençlerimiz için Öğrenciler İçin Özel Olarak Hazırlanmış Kredi Kartlarını inceleyip değerlendirmelerinize sunmaya çalıştık.. Lisans öğrencileri, ön lisans öğrencileri ya da doktora öğrencilerinin 18 – 25 yaş aralığında kullanabilecekleri en avantajlı kredi kartlarını aşağıda listeledik… Alışverişlerinizde kazanacağınız ekstra paralardan taksit imkanlarına, ücretsiz ve faizsiz nakit avans imkanlarından çok önemli hediyeler kazanma fırsatına kadar önemli avantajlar sunan Öğrencilere Özel Kredi Kartları şöyle;

1. Genç Bonus Kredi Kartı

Garanti Bankası Üniversite Öğrencileri için hazırlamış olduğu Bonus Genç Kredi Kartı ile 18-25 yaş arasındaki üniversite öğrencileri için çok önemli avantajlar sunuyor. “Yıllık kart ücreti yok, fırsat çok” sloganı ile tanıtımları yapılan Bonus Genç Kredi Kartı öğrenciler için pek çok avantajlar da sağlıyor. Kredi kartından havale ve EFT fırsatından ücretsiz taksitli nakit avans imkanına, ekstre atlatma imkanından Taksitli Para olanağına kadar öğrenciler için hayati öneme sahip pek çok özelliğe sahip Bonus Genç da en kolay kredi kartlarından.. İnternet üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunabileceğiniz Bonus Genç Kredi Kartı için yıllık kart ücreti ya da üyelik bedeli gibi hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

2. Yapı Kredi Play Kredi Kartı

Yapı Kredi Play Kredi Kartı da öğrenciler için hazırlanmış çok özel bir kredi kartı.. Yapı Kredi Bankası tarafından üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre hazırlamış olduğu Yapı Kredi Play Kredi Kartı’na öğrenci belgesi ibraz ederek kart sahibi olanlar için yıllık kart ücreti alınmıyor. Ancak öğrenci belgesi ibraz edemeden Yapı Kredi Play Kredi Kartı sahibi olanlar yıllık 41,5 TL yıllık üyelik bedeli ödüyorlar. Yapı Kredi Play Kredi Kartı pek çok alışverişinizde taksit imkanı sağlarken, normal bir kredi kartının sizlere sağlayacağı her türlü özelliği de içerisinde barındırıyor.

.

3. İş’te Üniversiteli Kredi Kartı

İş Bankası’nın 18 yaş üstü eğitimlerini sürdüren öğrenciler için hazırlamış olduğu İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Maximum Kredi Kartı özelliklerini içerisinde barındırıyor. Ülkemizde 200.000 üzerinde anlaşmalı Maximum işyerinde eksta MaxiPuan ve ekstra taksit olanağı sağlayan İş’te Üniversiteli Kredi Kartı’nın yıllık kart ücretli ya da Aidatsız Kredi Kartı seçeneklerini tercih edebiliyorsunuz. İş Bankası tarafından İş’te Üniversiteli Klasik Kredi Kartı’nın yıllık aidat ücreti 20 TL, Temassız İş’te Üniversiteli Kredi Kartı’nın yıllık aidat bedeli ise 25 TL olarak belirlenmiş. Tabiki isteğinize bağlı olarak İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı almayı da tercih edebiliyorsunuz.

4. Vakıfbank Like Card Kredi Kartı

Vakıfbank Like Kredi Kartı üniversite öğrencileri için hazırlanmış ve çok önemli avantajlar içeren çok özel bir kredi kartı.. Vakıfbank Like Card gençleri derslerindeki başarılarıyla ödüllendiren, indirimli sinema bileti sunan, sanal alışverişlerde (internet üzerinden yapılan alışverişlerde) ekstra puan veren, çekilişle ödüller kazandıran, sürekli kampanya ve özeliklerine ek olarak dönemsel kampanyalarla da ekstra Worldpuan artı Like Puan kazandıran özel bir kredi kartı.. Vakıfbank aynı zamanda WorldCard’ın tüm özelliklerini de içerisinde barındırıyor… Like Kart’ın PeşineTaksit özelliği ile peşin olarak yaptığınız alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebiliyor, kredi kartı ekstrenizi e-posta yolu ile almayı tercih ederek yıllık kart ücreti ödemeden Like Kredi Kartı’nızı kullanabiliyorsunuz.

5. TEB ÜniversiTEB Kredi Kartı

TEB 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencilerine özel olarak hazırlamış olduğu ÜniversiTEB Bonus Kredi Kartı kefil talep edilmeden banka tarafından uygun görülen tüm öğrencilere veriliyor. ÜniversiTEB Bonus Kredi Kartı’na sadece nüfus cüzdanı ve üniversite kimlik kartınızla başvurabiliyorsunuz. ÜniversiTEB Bonus Kredi Kartınızla yapacağınız tüm peşin ve taksitli işlemlerinizden bonus kazanıyorsunuz. Kartınızla ayrıca yurt içinde ve yurt dışında yüzbinlerce anlaşmalı mağaza ve kurumlarda ekstra taksit, ekstra bonus ve indirimler kazanabiliyorsunuz.

6. HSBC Campus Kredi Kartı

HSBC Bank da öğrencilere değer veren ve öğrencilere çok özel imkanlar sunan bir kredi kartı hazırlayarak HSBC Campus Kredi Kartı adı ile kullanıma sunuyor.. Açık Öğretim Fakülteleri haricinde örgün öğretim kurumlarında lisans, önlisans bölümlerinde okuyan ya da doktora yapan 18-25 yaş aralığındaki tüm öğrenciler HSBC Campus Kredi Kartı sahibi olabiliyorlar. Kredi kartınızla ihtiyacınız olduğunda  HSBC Bank ATM’leri, HSBC Bank şubeleri ya da yurtiçindeki diğer tüm banka ATM’lerinden nakit avans çekebiliyorsunuz.

7. HSBC Consept Üniversiteli Kredi Kartı

HSBC Bank’ın yıllık kart ücreti ödemek istemeyen üniversite öğrencileri için hazırlamış olduğu HSBC Consept Üniversiteli Kredi Kartı, yine 18-25 yaş aralığındaki tüm ön lisans, lisans ya da doktora öğrencileri tarafından kullanılabiliyor. HSBC Consept Üniversiteli Kredi Kartı ile de ekstra taksit fırsatlarından yararlanabiliyor, alışverişlerinizden Advantage NakitPuan kazanabiliyorsunuz.

8. HSBC Advantage Hızz Üniversiteli Kredi Kartı

HSBC Advantage Hızz Üniversiteli Kredi Kartı kredi kartını “Üniversiteli Hızz’lı Yaşar” sloganı ile duyuran HSBC Bank, 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde sizi imza ve şifre formalitelerinden kurtarıyor. Bunun için tek yapmanız gereken, Advantage Hızz Üniversiteli Kart’ınızı okuyucuya göstermek. Yani alışverişlerinizde HSBC Advantage Hızz Üniversiteli Kredi Kartı’nızı sadece okuyucuya göstererek alışverişlerinizi tamamlayabiliyorsunuz. HSBC Bank’ın diğer öğrencilere özel kredi kartlarında olduğu gibi bu kredi kartından da 18-25 yaş aralığındaki ön lisans, lisans ve doktora öğrencileri yararlanabiliyor. HSBC Bank’ın öğrencilere özel tüm kredi kartı ürünlerinden açık öğretim fakültesi öğrencileri yararlanamıyorlar…

9. Akbank Axess Exi26 Kredi Kartı

Akbank’ın üniversite öğrencileri için hazırlamış olduğu kredi kartı markası da Axess Exi26.. Akbank Axess Exi26 Kredi Kartı’ndan da 26 yaşını geçmemiş tüm üniversite öğrencileri yararlanabiliyor. Tüm Axess Kredi Kartı özelliklerini içerisinde barındıran Akbank Axess Exi26 Kredi Kartı anlaşmalı işyerlerinde taksit imkanı sağlarken yapacağınız alışverişlerinizden de Chip Para kazanmanızı sağlıyor. Alışverişlerinizle biriktirdiğiniz Chip Para’larınızla bedava alışverişler yapabiliyorsunuz… Akbank Axess Exi26 Kredi Kartı için yıllık kart ücreti 20 TL olarak belirlenmiş…

10. Ziraat Bankası Genç Bankkart

Ziraat Bankası, Kredi Yurtlar Kurumu’ndan (KYK) burs ya da öğrenim kredisi alan gençlere özel olarak tasarladığı Genç Bankkart ile çok özel avantajlar sunuyor. Öğrencilere özel olarak tasarlanan Genç Bankkart’ta hem banka kartı hem de kredi kartının özelliklerini bir arada bulabiliyorsunuz. Hesabınızda para olmadığı zamanlarda faizsiz ve masrafsız 350 TL ekstra alışveriş fırsatı sunan Harçlık Avans da Genç Bankkart’ınızda tanımlı oluyor.. KYK bursunuz ya da öğrenim krediniz devam ettiği sürece Harçlık Avans’ınızı dilediğiniz zamanda kullanabiliyorsunuz. Siz de KYK’dan burs ya da öğrenim kredisi alıyorsanız, hemen Genç Bankkart’a ve Harçlık Avans’a başvurup bu avantajlı dünya ile tanışabilirsiniz.

11. Denizbank D-Şarj Bonus Kredi Kartı

Denizbank’ın gençlere özel hazırlamış olduğu kredi kartının adı ise Denizbank D-Şarj Bonus Kredi Kartı… Denizbank’ın üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarına ilişkin tüm detayları dikkate alarak tasarladığı D-Şarj Bonus Kredi Kartı, Bonus Kredi Kartı’nın özelliklerini içerisinde barındırıyor. Geniş anlaşmalı işyeri ve mağaza alternatiflerinde ekstra taksit ve bonus kazanma imkanı sunan Denizbank D-Şarj Bonus Kredi Kartı’nın yıllık kart ücreti 33 TL olarak belirlenmiş..

12. QNB Finansbank CardFinans Go Kredi Kartı

QNB Finansbank “Gençliğin Ana Sponsoru” sloganı ile duyurduğu CardFinans GO Kredi Kartı öğrenciler için hazırlanmış çok özel bir kredi kartı.. 150 TL ‘ye kadar yapacağınız alışverişler ve nakit çekimlerinizde faiz almayan CardFinans GO Kredi Kartı ayrıca tüm taksitli alışverişlerinize de +2 taksit imkanı sunuyor. Kredi kartı ile alışveriş yaparken kendini kaybedenler için Harcama Uyarı Servisi ile kullanıcılarını uyaran CardFinans GO Kredi Kartı, peşin yapılan tüm alışverişleri de sonradan taksitlendirme olanağı sağlıyor. Kredi kartınızla yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm eğitim harcamalarınız ise üye işyeri olsa da olmasa da ücretsiz olarak 6 taksite bölünüyor…

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :