Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri Hakkında / Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar

Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar

Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar 52 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar

Ön Onay Nedir?

Ön onay nedir sorusunun cevabı olarak; standart kredi başvurularımızda bankaların şubelerine giderek gerekli olan evrakları teslim eder ve kredi başvurumuzun onaylanmasını bekleriz. Bazen ise zamanımızın yeterli olmamasından kaynaklanan durumlarda SMS veya internet üzerinden kredi başvurusu yaparız. Bu durumda bankalar telefonlarınıza onay kodu gönderir ve gelen onay koduyla beraber yine banka şubesine giderek kredinizi teslim alırsınız. Fakat müşterilerini bu zahmetli işlemden kurtarmak isteyen bazı bankalar ön onaysız kredi de verebilmektedirler.

 

 

Ön Onaysız Kredi Çekme Koşulları

Bankalar elbette kendi risklerini azaltmak için ön onaysız kredi verirken müşterilerinin bazı koşulları taşıyıp taşımadığına dikkat ederler. İşte ön onaysız kredi çekme koşulları arasından birkaç tanesi;

  • Önceden aldığınız kredileri zamanında ve tam olarak ödemeniz durumunda kredi notunuz yükselir. Kredi notunuzun yüksek olması da ön onaysız kredi alabilmeniz için büyük bir avantajdır.
  • Gelir durumunuzun iyi ve giderlerinizin de buna orantılı olarak az olması bankaların size kredi verirken dikkat edeceği hususlar arasında yer alır.
  • Bankalar bazen ön onaysız kredi verirken bir kefile veya ipoteğe de ihtiyaç duyabilirler. Bu durumlarda her zaman tedbiri elden bırakmayarak ipotek ve kefil sağlayabilecek olmanız sizin yararınızadır.

Elbette bunların yanında normal şartlarda çekebilmeniz için gereken koşulları da sağlıyor olmanız gerekir. Bunlardan bazıları; 18 yaşını doldurmuş olmak, TC Vatandaşı olmak, ödenmemiş borç bulundurmamak, sigortalı olmak vb şartlardır. Bu şartları da taşıyorsanız kredinize kavuşmanız için bir engel yok demektir.

Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar

 

 

Denizbank: Türkiyenin güvenilir bankalarından biri olan Denizbank, ön onaysız kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Bu bankadan ön onaysız kredi çekebilmek için KESİN ONAYLI KREDİM yazarak boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 3280′e göndermeniz yeterli olacaktır. Onay konusunda gecikme yaşatmayan bankalardan biri olan Denizbank, koşulları taşıdığınız takdirde kredinizi hemen onaylayacaktır.

QNB Finansbank: Yine en güvenilir bankalardan biri olan Finansbank, yarattığı Enpara akımı ile birlikte ön onaysız kredi almayı kolaylaştırdı. Ön onaysız kredinizi almak için Finansbank internet bankacılığı ya da Finansbank müşteri hizmetlerini kullanabilir, kredinize ön onaysız bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Garanti Bankası ve ING Bank da ön onaysız kredi vermektedirler. Bu bankaların internet siteleri aracılığıyla ön onaysız kredi hakkında daha detaylı bilgi alabilir, kesin onaylı kredinize kavuşmak için bankalarla iletişime geçebilirsiniz.

Ön Onaysız Kredi Size Ne Gibi Kolaylıklar Sağlar?

Ön onaysız kredinin size sağladığı en büyük avantaj bankalarda uzun sıralara girerek evrak işleriyle uğraşmamanızdır. Gerekli şartları taşımanız durumunda istediğiniz miktarı dilediğiniz anda çekebilmek elbette her müşterinin sahip olmak istediği bir avantajdır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :