Ana Sayfa / Paraf / Opet paraf kart kampanyası 50 TL hediye 1 Nisan-15 Mayıs 2017

Opet paraf kart kampanyası 50 TL hediye 1 Nisan-15 Mayıs 2017

Opet paraf kart kampanyası 50 TL hediye 1 Nisan-15 Mayıs 2017 34 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Opet paraf kart kampanyası 50 TL hediye 1 Nisan-15 Mayıs 2017

Paraf ve Parafly sahipleri Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. harcamada 50 TL değerinde paraf para hediye edilecektir. Kampanya 1 Nisan-15 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce OPET yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.
Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.
Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 25 Mayıs 2017’ye kadar Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve 50TL ParafPara kazanabilir.
Harcamaların mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki harcamalar dikkate alınmaktadır.
Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonları,www.parafcard.com.tr > Program Ortakları sayfasından firma adı alanına OPET yazılarak listelenebilmektedir.
Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
25 Mayıs 2017’ye kadar kullanılmayan ParafPara’lar 26 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve Avea dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.
Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :