Ana Sayfa / Diğer / Opet visa kart kampanyası 3×75’e 25 TL hediye

Opet visa kart kampanyası 3×75’e 25 TL hediye

Opet visa kart kampanyası 3×75’e 25 TL hediye 19 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Visa özellikli banka kartınızla Opet akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 3 adet 75 TL ve üzeri harcamada 25 TL değerinde yakıt puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 15 Ocak – 15 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya Visa Europe Service Inc. (“VISA”) ve Opet Petrolcülük A.Ş. (“OPET”) tarafından düzenlenmektedir.
 • 15 Ocak 2017 (saat 00.01) – 15 Şubat 2017 (saat 23.59) tarihleri arasında anlaşmalı Opet yakıt istasyonlarında Visa Electron veya Visa Debit logolu Visa Banka Kartları ile tek seferde 75.-TL (Yetmiş beş Türk Lirası) ve üzeri 3 (Üç) yakıt alımında Opet istasyonlarında yakıt alımlarında harcanabilir 25 TL değerinde yakıt puan kazanılabilecektir. Bankalar Visa banka kartı sahiplerinin kampanyaya SMS’le katılmasını ön koşul olarak isteyebilirler, bu koşul ilgili bankaların kampanya koşulu sayfalarında belirtilmektedir. Kazanılan puanlar sadece benzin ve motorin alımlarında harcanabilir. Yakıt alımının aynı banka kartıyla farklı günlerde yapılması gerekmektedir.
 • Bir bankadan sahip olunan Visa Banka Kartı bir defa yakıt puana hak kazanabilir. Kampanya Akbank T.A.Ş., Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Anadolubank A.Ş., Denizbank A.Ş., Finansbank A.Ş.(Enpara kartlar hariç), ICBC Turkey Bank A.Ş., ING Bank A.Ş., Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş., Şekerbank T.A.Ş., T.C. Ziraat Bankası A.Ş., T. Ekonomi Bankası A.Ş., T. Finans Katılım Bankası A.Ş., T. Garanti Bankası A.Ş., T. Halk Bankası A.Ş., T. İş Bankası A.Ş., T. Vakıflarbankası T.A.O., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bankalarının Visa Electron veya Visa Debit logolu Visa Banka Kartları için bankaların kendi web sayfaları ve iletişim kanallarında duyurdukları şekilde geçerlidir.
 • Kredi kartları, ticari banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • 28 Şubat 2017 tarihine kadar bankalar 25 TL değerindeki yakıt puan kodlarını yakıt puana hak kazananların bankalarında kayıtlı cep telefonu numaralarına SMS olarak göndereceklerdir. Kazanan kart sahipleri cep telefonlarına gelen yakıt puan kodlarını mesajın başına “VISA” yazıp bir boşluk bırakarak 6738 numaralı telefona SMS göndererek yakıt puan kodunu aktif hale getirmelidirler. Bu işlemin ardından SMS atılan cep telefonu numarasına 25 TL değerinde Yakıt Puan yüklenecek, puanlar 15 Mart 2017 23.59’a kadar anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında harcanabilecektir.
 • 6738’e kısa mesaj gönderen ve kampanya kapsamında başarılı şekilde yakıt puan yükleyen her cep telefonu numarası kampanyadan bir kez yararlanabilir.
 • 25TL değerinde yakıt puan anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında geçerlidir. Anlaşmalı Opet istasyonlarının listesine www.opet.com.tr adresinden ulaşılabilmesi mümkündür. Kampanyada kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için müşterilerin puan yüklemesi yapılan cep telefonu numaralarını Opet istasyon market görevlilerine söylemeleri ve ardından cep telefonlarına gelen anlık doğrulama kodunu market görevlisine ileterek doğrulama yapmaları gerekmektedir. Kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için kullanım koşulu aranmamaktadır, kısmi kullanım yapılamaz, paraya çevrilemez.
 • Ayrıca 25 TL üzerinde alım yapıldıysa kalan ödemenin de Visa Banka Kartı’yla yapılması gerekir.
 • 25 TL değerindeki yakıt puan; istasyon market ürünlerinde harcanamaz. Sadece Opet istasyonlarında yapılacak benzin ve motorin alımlarında geçerlidir.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kazanılan puanların müşteri kullanımına sunulması ve Opet istasyonlarında harcanması süreçlerinin teknik alt yapısından Opet sorumludur.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir.
 • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Visa ve Opet, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istedikleri zaman kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutarlar.
 • Böyle bir durumda yeni koşullar Visa ve Opet tarafından www.visa.com.tr/opet ve www.opet.com.tr sayfalarında duyurulacaktır. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için www.visa.com.tr/opet ve www.opet.com.tr
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Katılım koşullarını visa.com.tr internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Kampanya ile ilgili destek almak isteyen katılımcılar, kampanyaya katılmış oldukları kartın alındığı Bankayı arayarak destek alabilirler
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz