Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri, Odeabank / PTT Odeabank İşyerleri Kredisi

PTT Odeabank İşyerleri Kredisi

PTT Odeabank İşyerleri Kredisi 24 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ekonomik krizin küçük ölçekli işletmelere darbe üstüne darbe vurduğu bu günlerde, o işletme sahipleri nakite ve krediye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. Bu sebeple birçok banka da, devletin de ricasıyla, kolay bir şekilde kredi dağıtmaya başladı. PTT Odeabank işyerleri kredisi de bunlardan birisi. Odeabank ve PTT ortaklığı ile hazırlanan ve iş yerleri sahiplerine sunulan bu kredi ile ekonomiye ve küçük işletme sahiplerine can suyu vermek isteniyor.

Peki bu krediyi nasıl alabiliriz?

Şuan için piyasadaki en iyi faiz oranlarıyla kredi veren Odeabank ve PTT’nin verdiği bu krediye başvurmak çok çok kolay. Üstelik faiz oranları %1’i bile geçmiyor.

Bu krediye başvurabilmek için telefonunuzun mesaj bölümünden NAKIT yazıp boşluk bırakıp TC’nizi yazmalı ve 8444’e yollamanız gerekiyor. Ardından onay veya red cevabı telefonunuza gelecektir. Eğer ben telefonla falan uğraşamam diyorsanız herhangi bir PTT şubesine giderek de bu krediye başvurabilirsiniz. Krediniz eğer çıkarsa, kredinizi o şubeden alabilir, taksit ödemelerinizi de aynı bankadan yapabilirsiniz.

Odeabank PTT İşyerleri Kredisi Faiz Oranları

Bu kredinin faiz oranları 5.000 TL’ye kadar %1.30, 5000 ile 30.000 TL arasında ise faiz oranı %1’dir.

Diyelim ki 5000 TL çektiniz. 251 TL * 24 Ay ödersiniz.

Diyelim ki 1500 TL çektiniz. 515 TL * 36 Ay ödersiniz.

Bunun dışında masraf olarak sadece sigortayı düşünebilirsiniz. O da başınıza allah korusun bir şey gelmesi durumunda mirasçılarınızı borç yükünden kurtarıp ödediğiniz kısımların onlara almasını sağlayacaktır.
PTT Odeabank işyerleri kredisi alabilmek için öncelikle iş yeri sahibi olmanız ve o işyerinin işler vaziyette bulunması gerekir. Yani, Odeabank PTT İşyerleri Kredisinden kepenk indirmiş işletmeler yararlanamıyor. Ayrıca krediyi alabilmek için 75 yaşın üstünde olmamanız lazım. Ayrıca eğer istediğiniz miktar 15.000 TL’nin üstündeyse gelirinizi kanıtlar belgelere sahip olmalısınız. Daha da yüksek miktarlarda kredi çekmek istiyorsanız kefile ihtiyaç duyabilirsiniz. Fakat genel olarak Odeabank kredi verirken kefil vs sormuyor. Kredi notunuz aşırı düşük değilse, başka bankalarla icralık olmadıysanız bu krediyi kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz