Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri Hakkında / Sorgusuz Sualsiz İhtiyaç Kredisi

Sorgusuz Sualsiz İhtiyaç Kredisi

Sorgusuz Sualsiz İhtiyaç Kredisi 28 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Sorgusuz Sualsiz İhtiyaç Kredisi

Sorgusuz Sualsiz İhtiyaç Kredisi ekonomik koşullarını dengelemek isteyenler, acil para ihtiyacı olanlar için kritik öneme sahip. Bankalar kredi veriyor ancak her biri farklı kriterleri koşul sunuyor. Bu durumda kredi almak çok daha zor hale gelebiliyor. Özellikle çok acil olan durumlarda… Peki Sorgusuz Sualsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar var mı? Hiçbir belgeye ihtiyaç duymadan kredi kullanmak mümkün mü?

Kredi Notuna Bakmayan Banka Var mı?

Bankalar için kredi notu en önemli kriterlerden biridir.  Her banka kredi vereceği müşterisinin geçmişteki borç ödeme durumunu ve şu anki ödeyebilme kapasitesini bilmek ister. Bu nedenle belirli bir puanlamayı geçmeyenler için kredi almak çok daha zor bir hale gelecektir. Herhangi bir evrak talebi olmadan bir kişi bankaya kredi başvurusunda bulunmak istiyorsa, geçmişte bankalarla durumunun iyi olması büyük bir avantaj sağlayacaktır.Ayrıca genel olarak bankalar evraksız işlem yapmadığı için ne tür istisna durumlarda evraksız, kefil göstermeden kredi talep edilebileceğini de incelemek gerekir.

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Var mı?

Bankalardan sorgusuz sualsiz almak için gelirinizi belgeleme konusunda sıkıntı yaşadığınız zaman kefilsiz, gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Özellikle bazı meslek dallarında kazanç gelir belgesiyle gösterilemediği zamanlar için, tarım işi, hayvancılık, çiftçilik, arıcılık, seracılık gibi meslek dallarında hizmet veriyorsanız, gelir belgesi temin edilemediği için bu durum bankalar tarafından değerlendirilir. İstisnai durumu 2016 yılı itibariyle değerlendiren

  • Denizbank: Kefilsiz ve gelir belgesiz kredi veren Denizbank 55.000₺ kredi imkânı sağlıyor. Başvuru yapmak için deniz bank şubelerine başvurabilir ya da mesaj göndererek talebinizi yapabilirsiniz. KREDİM-TC-3280 ‘e mesaj göndermeniz halinde kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.
  • ING Bank çalışmayan kadınlar için belge şartsız kredi başvurusunu kabul ediyor. Şubeye giderek doğrudan bilgi alabilir, başvurunuzu yapabilirsiniz. Gelir belgesi olmadığı için banka sizden eşinizin gelir belgesinin talebinde bulunacaktır. Sizden evrak istemese de gelirin bir şekilde olduğuna dair garanti istemekte. Ayrıca gelir belgesi göstermese de üzerine gayrimenkul tapusu olan ev kadınları daha rahat kredi alabiliyorlar.

Bankalara başvuru yaparken her biri için doğrudan şubeye giderek talepte bulunulması önerilir. Internet ve mesaj yoluyla yapılan kredi başvuruları çok sağlıklı olmayabiliyor. Bunun dışında başvurunuzu yapmadan önce kısa süre önce başka bankalardan onay almama durumunuz olursa bu durum bankayı kötü etkileyebilir. Yani kredi çıkmasını engelleme potansiyeli olan her durumu yok etmeniz gerekir.

Hangi Şartlarda Belgesiz Kredi Verilir?

Gelir belgeniz olmasa da düzenli geliriniz varsa, bunu başka şekillerde ispat etmeniz gerekmektedir. Aksi halde hiçbir sorgusuz sualsiz ihtiyaç kredisitalebinizdegelir olmadan ve kredi notu düşük şekilde bankalar ödeme yapmayacaklardır.

  • Gelirin başka şekilde kanıtlanması gerekir. Örneğin evinizden kira alıyorsanız ev sahibi olduğunuza dair belge ayarlayabilirsiniz.
  • Kredi notunuzu yüksek tutmanız gerekir. Bunu kendiniz de öğrenerek düşükse yükseltmeye çalışabilirsiniz. Kredi notu ne kadar yüksekse bankanın ödeme yapma ihtimali daha faza olacaktır.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler :