Taksitli Nakit Avans mı İhtiyaç Kredisi mi? | Kredi Kampanya 
Ana Sayfa / İhtiyaç Kredileri Hakkında, Kredi Kartları Hakkında / Taksitli Nakit Avans mı İhtiyaç Kredisi mi?

Taksitli Nakit Avans mı İhtiyaç Kredisi mi?

Taksitli Nakit Avans mı İhtiyaç Kredisi mi? 221 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 

39 ile taksitli nakit avans kullanımı günden güne yaygınlaşıyor. Banka kredi kartları sayesinde nakit para sıkıntısına acil çözümler bulunabiliyor.

Taksitli nakit avans çekmek mi yoksa kullanmak mı daha kârlı? Faiz oranları ve geri ödeme taksit miktarları kıyaslandığında ortaya nasıl bir tablo çıkıyor?

Nakit avans, paraya ihtiyacınızın olduğu anlarda sizi en kısa yoldan aradığınız çözüme ulaştırır. Çünkü kredi kartına sahip olduğunuz bankanın herhangi bir şubesinden ya da ATM’sinden belirlenmiş limitler içerisinde ihtiyacınız olan tutarı çekebilirsiniz. Başvuru yapmak, belge tamamlamak, evrak imzalamak gibi prosedürler ile uğraşmadan direkt olarak paranızı çekersiniz.

nizin bu kullanımdan sonra dolacağını ve bir süre taksitli alışveriş, nakitsiz alışveriş gibi avantajlardan mahrum kalacağınızı bilmelisiniz.

İhtiyaç kredisi kullanımında is faiz oranlarının ve toplam geri ödeme rakamlarını daha uygun olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca kredi kullanımında üst limit çok daha yüksek olacaktır. Çalıştığınız bankanın nakit avans faiz oranları ile ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve toplam geri ödeme rakamlarını hesapladıktan sonra karar vermek en mantıklısıdır. Arada çok büyük farklar yoksa kredi kullanmak ve kredi kartınızı kullanıma kapatmamak daha mantıklı olur.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,